ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ EKPSS KURSU BAŞLADI

Çekmeköy Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde açılan EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) kursları başladı.
 Tarih: 01-02-2022 17:40:03
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ EKPSS KURSU BAŞLADI

DERS DOKÜMANLARI ÜCRETSİZ

Çekmeköy Belediyesi’nin Merkez Mahallesi’ne inşa ettiği ve içerisinde birçok hizmetin verildiği Engelsiz Yaşam Merkezi’nde yeni bir proje daha hayata geçti.  Özel gereksinimi bireyler için hayatın her alanında dokunan projelerle hizmet veren yaşam merkezinde açılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı kursunda eğitimler başladı. Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık derslerinin verildiği kursta; alanında uzman eğitim kadrosu görev alıyor. Derslere katılan öğrencilere ders dokümanları ise ücretsiz olarak teslim ediliyor.

DERSLER WEB TV ÜZERİNDEN YAYINLANIYOR

EKPSS kursuna katılmayan öğrenciler; dersleri belediye web tv üzerinden izleyebilecekler. Hafta içi her gün saat 19:00’da başlayacak yayınlara www.cekmekoybelediyesi.tv adresinden ve www.cekmekoy.bel.tr adresinde yer alan Çekmeköy Web Tv sekmesinden ulaşılabilecek.

İMKANLAR ÇOK İYİ

Kursa katılan kursiyerlerden Erhan Adıyamanlı, “Öncelikle bu programı yapan herkese teşekkür ederim. Hedeflerimiz ve kariyerimiz için bize güzel imkan sağlıyorlar. Öğretmenlerimizden müdürlerimizden hepsinden memnunuz. Burada KPSS için ders alıyoruz, 24 Nisan’da sınavımız var. İmkanlar çok iyi hepsinden Allah razı olsun.” diye konuştu.

HOCALARIMIZ ÇOK İYİ

Kursiyerlerden Neriman Çataloğlu ise “Öncelikle Belediyemize böyle bir imkan sunduğu için çok teşekkür ederiz. Eksik konularımız vardı, Belediyemizin desteğiyle hocalarımız çok yardımcı oldu. Kursumuz ücretsiz ve çok memnunuz. Hocalarımız çok iyi, anlamadığımız konuları tekrar ediyorlar, bizlere yardımcı oluyorlar. Ücretsiz kurs ve doküman desteği için Çekmeköy Belediyemize teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI