TUZLA KART ÜYESİ İŞLETME SAYISI 608’E YÜKSELDİ

HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN TUZLA KART AİLESİNİN 331 BİN 501 BİN AKTİF KULLANICISI BULUNUYOR
 Tarih: 02-05-2024 13:31:42
TUZLA KART ÜYESİ İŞLETME SAYISI 608’E YÜKSELDİ

Tuzla’da bulunan büyük ve küçük ölçekli işletmeler ile tüketiciler arasında köprü olmak ve ahilik geleneğinden gelen dayanışma kültürünü artırmak amacıyla hayata geçirilen Tuzla Kart projesi, bugün ilçe sınırlarını aşarak 331 bin 501 bin aktif kullanıcısı ve 608 işletmesi ile ülke ekonomisine katma değer kazandırarak markaya dönüştü.

Sağlıktan eğitime, giyimden kişisel bakıma, gıdadan beyaz eşyaya birçok alanda kullanıcılara avantajlar sunan Tuzla Kart, marka yolculuğunda birçok paydaşın desteği ve katkısı ile büyüdü. Bu yolculukta Tuzla Kart’ın geçerli olduğu üye işletmeleri de daha geniş bir müşteri ağına ulaşmak, marka bilinirliliğini artırmak, ürünlerini ve kampanyalarını daha geniş bölgeye duyurmak gibi birçok avantajdan yararlanıyor.

Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, ekonominin lokomotifi olan işletmelerin her daim yanında olacaklarını belirterek, böyle geniş bir aileye sahip olmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TUZLA KART’LA ORTAK BİR ÇALIŞMA YAPMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ

Tuzla Kart üye işletmesi Marmara Efor Spor Kulübü kurucularından Mine Kul Göktaş, “Spor bir gerekliliktir. 9 aylıktan her yaş grubuna hizmet verip çok güzel sonuçlar alıyoruz. Tuzla Kart’la ortak bir çalışma yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu imkAnı bize veren Tuzla Belediye Başkanımız Eren Ali Bingöl’e de buradan teşekkür ediyorum, yeni dönemde de başarılar diliyorum” dedi.

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TUZLA Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI