TUZLA BELEDİYESİ PERSONELİ ÇİFTE BAYRAM YAŞADI

BELEDİYE ÇALIŞANLARIYLA BAYRAMLAŞAN BAŞKAN BİNGÖL, BAYRAM İKRAMİYESİNİ 10 BİN TL’YE ÇIKARTTIKLARINI DA MÜJDELEDİ
 Tarih: 15-06-2024 10:19:15
TUZLA BELEDİYESİ PERSONELİ ÇİFTE BAYRAM YAŞADI

Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, Kurban Bayramı’nda öncesi belediye personelini unutmadı. Belediye ana hizmet binasında ve dış birimlerinde çalışanları ziyaret edip, onlarla teker teker bayramlaşan Başkan Bingöl, “Sözleşmede bin 557,14 TL olan bayram ikramiyemizi de 10 bin TL’ye çıkarttık, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yaklaşık 32 yıl sonra yönetim değişikliği yaşanan Tuzla Belediyesi’nin olağan bayramlaşma trafiğine farklı bir hava getirildi. Başkanlık makamından inip, ofislerinde çalışan personeliyle görüşen Başkan Eren Ali Bingöl, belediye ana hizmet binasının içinde yer almayan dış birimleri de ziyaret etti. Personeliyle yüz yüze görüşüp iyi bayramlar dileyen Başkan Bingöl, bayram ikramiyesini 10 bin TL’ye çıkarttıklarını da müjdeledi.

DIŞ BİRİMLERİ DE ZİYARET ETTİ

Belediye ana hizmet binasının içinde yer almayan dış birimleri de ziyaret eden Bingöl, önce Orhanlı’da Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü ardından da Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Otobüs Garajı’nı ziyaret etti.

Özlenen adaletli ve eşit yönetim anlayışını hep birlikte Tuzla’ya getireceklerini ifade eden Bingöl, “Öncelikle personelimizin gülümsemesini arzu ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızı memnun edeceğimize de inanıyorum. Sözleşmede bin 557,14 TL olan bayram ikramiyemizi de 10 bin TL’ye çıkarttık, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

BAŞKANDAN MESAJ VAR

Tuzla Belediye Başkanı Bingöl, yayımladığı bayram mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Tuzlalı Komşularım, Mübarek Kurban Bayramı'nın manevi atmosferinde bir kez daha buluşmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının doruğa çıktığı bu müstesna günlerde, kalplerimiz sevgiyle, sofralarımız bereketle dolsun. Kurban Bayramı, yardımlaşma ve dayanışma ruhunun en güzel tezahürüdür. Bu bayram vesilesiyle, dargınlıkları unutup gönül köprüleri kurmanın, komşuluk bağlarımızı daha da güçlendirmenin önemini bir kez daha hatırlayalım. Bayram süresince, sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını doyasıya çıkarmanızı, paylaşmanın mutluluğunu doyasıya yaşamanızı diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı'nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine barış, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle...Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TUZLA Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI