TUZLA’DA BAYRAM BAMBAŞKA

RAMAZAN BAYRAMI TUZLA’DA COŞKUYLA KUTLANDI
 Tarih: 13-04-2024 17:15:58
TUZLA’DA BAYRAM BAMBAŞKA

Tuzla Belediyesi, Ramazan Bayramı kapsamında yaş fark etmeksizin herkesin eğleneceği bir dizi etkinliği Tuzlalılarla buluşturdu.

"Tuzla’da Bayram Bambaşka" mottosu ile Ramazan Bayramı’nda ilçede birçok vatandaş çeşitli etkinliklerde bir araya getirildi.

Çocukların eğlendiği, büyüklerin de çocukluğuna döndüğü programlarda Hacivat ve Karagöz, illüzyon, palyaço gösterileri ve yarışmalarının yanı sıra pamuk şeker de katılımcılara ikram edildi.

RAMAZAN BAYRAMI MERHAMETTİR, SEVGİDİR, BARIŞ DİLİDİR

Şifa Kültür Merkezi’ndeki programa katılan Başkan Bingöl, şunları söyledi:

“Tuzla'da komşularımızın mutluluğu çok önemli ama ondan da önemlisi çocuklarımızın mutluluğu. Hem bayramlarda hem 23 Nisan'da hem de bundan sonra her ay mahallelerimizde çocuklarımıza yönelik etkinlikler planlıyor olacağız. Tuzla Belediyesi çocukların yanında olacak. Onlar da gülecek, iyi eğitim alacak ve mutlu olacak. Bizler de çok mutlu bir bayram geçirelim. Çocuklarımıza nice nice mutlu bayramlarımız olsun. Ramazan Bayramı merhamettir, sevgidir, barış dilidir. Tuzlalı komşularımızla hep birlikte çok güzel bayramlar geçireceğiz.” Eren Ali Bingöl’ün eşi Sosyal Hizmet Uzmanı Ayşegül Bingöl de herkese iyi bayramlar diledi.

Ailesi ile şovu izlemeye gelen 12 yaşındaki Melike Zeynep Tamir, “Çok eğlenceli geçiyor, çok güzel şovlar yapılıyor. Böyle etkinliklerin her zaman yapılmasını çok isteriz. İyi bayramlar” dedi.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TUZLA Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI