AHMET CİN MAZBATASINI ALDI

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Cin; “750 Bin İnsanın Tamamının Belediye Başkanı Olarak Çalışacağız”
 Tarih: 07-04-2024 22:40:40
AHMET CİN MAZBATASINI ALDI

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden seçilen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin mazbatasını alarak göreve başladı. Başkan Ahmet Cin seçim sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek “Pendik’te 750 bin insanın tamamının belediye başkanı olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Pendik, önümüzdeki dönemde de İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya devam edecek.” dedi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Törene AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarı Kaya ve Pendik teşkilat mensupları,  AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Serdar,  MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya ile Pendik Belediyesi meclis üyeleri ile çok sayıda Pendikli katıldı.

“750 BİN İNSANIN TAMAMININ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK ÇALIŞACAĞIZ”

Törende konuşan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, seçim sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek “Yeni bir döneme başlayacağız. Önümüzde 5 yıl var. Yine vaatlerimizi, projelerimizi gerçekleştirmeye çalışacağız. Pendik’te 750 bin insanın tamamının belediye başkanı olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Yerel yönetim olarak bu 5 yılda örnek bir belediye olmanın bilinciyle hareket edeceğiz. Projelerimizle ilgili çalışmaları bitirdik. Pendik önümüzdeki dönemde de İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya devam edecek.” dedi. 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER PENDİK Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI