PENDİK’TE ULUHAN CADDESİ’NDEKİ GENİŞLETME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

BELEDİYE BAŞKANI AHMET CİN, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELELEDİ
 Tarih: 27-06-2024 11:01:41
PENDİK’TE ULUHAN CADDESİ’NDEKİ GENİŞLETME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Pendik Belediyesi’nin Kavakpınar Abdi İpekçi Caddesi’ne alternatif olarak yapımını sürdürdüğü Uluhan Caddesi’ndeki yol açma ve genişletme çalışmalarının yüzde 70’i tamamlandı. Caddede incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik’te güvenli ve konforlu ulaşım için yeni yollar inşa etmeyi sürdüreceklerini vurguladı.

Pendik Belediyesi ekiplerinin, yapımı süren Kavakpınar Mahallesi Uluhan Caddesi’ndeki hummalı çalışmaları sürüyor. Gün içinde belli saatlerde yoğun trafiğin yaşandığı Abdi İpekçi Caddesi’ne alternatif olarak yapılan caddedeki yol açma ve genişletme çalışmasının yüzde 70’i tamamlandı. Yol açma sürecinin ardından asfalt serimi ve diğer üst yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla cadde, Mahmut Bayram ve Albayrak Caddelerini birbirine bağlayacak.

BAŞKAN AHMET CİN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Belediye Başkanı Ahmet Cin, Uluhan Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Toplam 820 metre uzunluğa sahip caddenin bölgedeki ulaşım açısında oldukça önemli olduğunu ifade eden Başkan Ahmet Cin, Pendik’te güvenli ve konforlu ulaşım için yeni yollar inşa etmeyi sürdüreceklerini vurguladı.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER PENDİK Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI