Kılıçdaroğlu’ndan provokasyon uyarısı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde Türkiyedeki Afgan ve Suriyeli sığınmacılar üzerinden yapılanların provokasyon olduğu öne sürerek, "Saray iktidarının ülkeyi yangın yerine çevirmesine izin vermeyeceğim" dedi.
 Tarih: 11-08-2021 18:00:00
Kılıçdaroğlu’ndan provokasyon uyarısı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde Türkiye'deki Afgan ve Suriyeli sığınmacılar üzerinden yapılanların provokasyon olduğu öne sürerek, "Saray iktidarının ülkeyi yangın yerine çevirmesine izin vermeyeceğim" dedi.

ANKARA (İGFA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Son günlerde ülkemizdeki Afgan ve Suriyeli sığınmacılar üzerinden yapılanların provokasyon olduğu açıktır" dedi.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Göndere Afgan bayrağı çekme, sözde gazeteci bir provokatörün verdiği mesajlar, Suriyeli bir gencin 'CHP'ye karşı birleşelim' çağrıları, saldırı ve ölümler. Ben bu işin nereye gidebileceğini görebiliyorum; Saray iktidarının ülkeyi yangın yerine çevirmesine izin vermeyeceğim. Biz bu sığınmacı sorununu çözeceğiz; ve tabii ki bunu aklıselim ile yapacağız. Davul zurna ile uğurlayacağız misafirlerimizi. Lütfen sakin olun ve bize güvenin" ifadelerini kullandı.

Etiketler
  Kaynak: İGF
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI