ÜNİVERSİTE ADAYLARINA TERCİH DANIŞMANLIK HİZMETİ

Çekmeköy Belediyesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına (YKS) katılan üniversite adaylarına tercihlerini en doğru şekilde yapmaları için danışmanlık ve rehberlik hizmeti veriyor.
 Tarih: 24-07-2023 17:22:52
ÜNİVERSİTE ADAYLARINA TERCİH DANIŞMANLIK HİZMETİ

Çekmeköy Belediyesi, üniversite sınav sonuçlarının açıklanması ile birlikte üniversite adaylarının doğru tercihler yapmalarına katkıda bulunmak amacıyla üniversite tercih danışmanlığı ve rehberlik hizmeti noktalarını açtı. İlçenin dört ayrı noktasında kurulan tercih ve rehberlik merkezlerinde YKS ve Yükseköğretim yönetmelikleri konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip danışmanlar ile gençlerin tercihlerini bilinçli ve doğru bir şekilde yapmalarına katkı sağlanırken aynı zamanda ilgi alanları ve talepleri doğrultusunda yönlendirilerek rehberlik hizmeti verilecek.

Tercih danışmanlık ve rehberlik merkezleri 20 Temmuz 2023 ile 8 Ağustos 2023 tarihleri arasında 10:00 ve 19:00 saatleri arasında tercih yapacak öğrencilere hizmet verecek.

Üniversite Tercih ve Danışmanlığı ve Hizmet Noktaları

-Çekmeköy Madenler Meydanı -Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı (Şahinbey girişi)  -Turgut Özal Kültür Merkezi Önü -Alemdağ Mehmet Yaşa Kent Meydanı

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri
YUKARI