Sarıgazi Spor Kulübü’nden anlamlı kutlama

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği, Sancaktepe Temsilcisi Tevfik Erk'in organizasyonunu yaptığı ve Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı Serdar Turhan'ın sponsor olduğu kahvaltı programı Sancaktepe Ömür Cafe'de gerçekleşti.
 Tarih: 09-01-2024 13:40:02
Sarıgazi Spor Kulübü’nden anlamlı kutlama

Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı Serdar Turhan ve yöteniminin ev sahipliğinde organize edilen programa Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği Başkanı Yavuz Yılmaz ve dernek üyeleri  Özner Berber, Erdal Yavuz, Yaşar Kaba, Tevfik Erk, Süleyman Aydınalp, Yalçın Bel, Nesime Ergönen, Hatice Alkış, Işıner Güngör, Gürhan Demirtaş, Mehmet Birtek, Ümit Şener, Mahmut Boydak Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı Serdar Turhan, Yönetim Kurulundan Özgür Polat , Erdem Kaya, Ali Sarı, Çetin Taşdelen katıldı.

Sancaktepe İlçesinin ilk spor kulübü olan Sarıgazi Spor Kulübü, Sivil Toplum Kuruluşları'na ve siyasi partilere örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Sarıgazi Spor Kulübü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği'ni üyelerini kahvaltılı programda misafir ederek gazeteciler gününü kutladı. 

Yüzüncüyıl Gazeteciler Dernek Başkanı Yavuz Yılmaz " Bugün burada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için toplanmış bulunuyoruz. Böyle önemli günler bizleri bir araya getiren özel günlerdir. Sancaktepe Temsilcimiz Tevfik Erk'in bu girişimi ve Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı ve yöneticilerinin katkılarından dolayı bu programı gerçekleştirdik. Bu etkinliğin en önemli tarafı bir spor kulübünün Gazeteciler Gününü hatırlaması ve önem vermesi takdir edilmesi gereken bir davranış olarak görüyorum" ifadelerinde bulundu.

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği Sancaktepe Temsilcisi Tevfik Erk yaptığı konuşmada kalitenin önemine değindi. Erk, "Bizim bugün burada bu etkinliği gerçekleştirmemize katkı sağlayan Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı Serdar Turan'a teşekkür ediyorum.  Bugün kendi aramızda bu kahvaltıyı gerçekleştiriyoruz. Sancaktepe'de bir ilki gerçekleştirdik. Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği olarak etkinliklerimize başlamış bulunuyoruz. İnşallah bundan sonra kaliteli etkinliklere imza atarız" şeklinde konuştu.

Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı Serdar Turhan yaptığı konuşmada bize bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Sancaktepe ilçesinin tüm sosyal faaliyetleri içerisinde yer almaya çalışıyoruz. Spor kulübü olarak Sancaktepe ilçesinde Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği üyelerini yani siz gazetecileri ağırlamaktaktan memnun olduk. Gününüz kutlu olsun, çalışmalarınızda başarılar dileriz" dedi.

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği Başkanı Yavuz Yılmaz ve Sancaktepe Temsilcisi Tevfik Erk tarafından Sarıgazi Spor Kulübü Başkanı Serdar Turhan'a teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Program, gazetecilere günün anısına hediyelerinin verilmesinin ardından toplu çekilen fotoğraf ile sona erdi.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SANCAKTEPE Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI