SANCAKTEPE BAŞKAN DÖĞÜCÜ’YÜ BAĞRINA BASTI

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla İstanbul'da gerçekleşen AK Parti İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısı'nda yeniden Sancaktepe Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Belediye Başkanı Döğücü, adaylığının açıklanmasının ardından Çekmeköy’de coşkulu kalabalık tarafından karşıladı.
 Tarih: 21-01-2024 10:48:06
SANCAKTEPE BAŞKAN DÖĞÜCÜ’YÜ BAĞRINA BASTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen AK Parti İstanbul İlçe Adayları Tanıtım Toplantısı'nda yeniden Sancaktepe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, seçim çalışmalarına başladı.

 

Başkan Döğücü, AK Parti Sancaktepe İlçe Teşkilatı önünde düzenlenen etkinlikte coşkulu kalabalığın tezahuratları ile karşılandı. Başkan Döğücü,  AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar ve ilçe teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

ÇOK DAHA GÜZEL PROJELERİMİZ VAR

Adaylığının resmileşmesinin ardından Başkan Şeyma Döğücü'yü çok sayıda partili ve vatandaşlar karşıladı. "268 projeyi tamamladık" Kendisini karşılamaya gelen coşkulu kalabalığa seslenen Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, "Ben burada inanan, güvenen birbirine dayanan kardeşlerimi görüyorum. Biz yine başaracağız. Yeniden İstanbul, yeniden Sancaktepe. Sancaktepe'de çıktığımız bu yolda AK Parti bayrağını biraz daha yukarıya götüreceğiz.

 

Gece demeyeceğiz, gündüz demeyeceğiz ulaşabildiğimiz her yere gideceğiz. Spor salonlarından, bilgi evlerinden sosyal tesislere kadar hem kapımızı hem gönlümüzü açtık. 268 projeyi tamamladık. Çok daha güzel projelerimiz var" dedi.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SANCAKTEPE Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI