Rıdvan Dilmen: Galatasaray'ı tehlike bekliyor...

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 3. haftasında oynanan Galatasaray - Fenerbahçe maçını değerlendirdi.
 Tarih: 28-09-2020 00:00:00
Rıdvan Dilmen: Galatasaray'ı tehlike bekliyor...

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in 3. haftasında Galatasaray ile Fenerbahçe arsında oynana ve 0-0 sonuçlanan derbi hakkında değerlendirmelerde bulundu.  

"G.SARAY'I TEHLİKE BEKLİYOR"

Galatasaray'ı bir tehlike bekliyor, bunu da Fatih Terim gibi bir hocanın çözmesini bekliyorum. Tehlike şu: Falcao ve Diagne. Şu anda Diagne'de pek fazla problem gözükmüyor çünkü rakibi Falcao. Oyundan çıkarken Falcao'nun davranışını gördün. Ben hatta çıkması gerektiğini düşünüyordum. Zamanla bunu çözebilecek nitelikte.
  

"SOSA; OZAN, GUSTAVO"

Tecrübeli oyunculardan kurulu iki takımın maçını izledik. Kaliteli bir maç olmadı. Kaleicler, özellikle Altay kritik kurtarışlar yaptı. Galatasaray, 3. bölgeye geldiğinde daha etkili şutlar attı. Aman kaçırdı elinden falan oldu. Galatasaray savunmasına baktığımızda Fenerbahçe hücum hattına elini kolunu sallayarak geldi. Sosa ve Ozan etkili işler yaptı, Gustavo da takımın en iyi oyuncusuydu.
 

"NEREDE SIKINTI YAŞADI?"

Fenerbahçe geldi de nerede sıkıntı yaşadı? Yeni gelen oyuncuların birlikte oynamamasından yaşanan bir sıkıntı oldu. Şut ve orta imkanları çok buldu Fenerbahçe, Galatasaray'ın sahasında bu kadar etrafında dolanacak takım az bulursun 0-0 giden oyunda.
 

"İKİ MAÇ OYNANDI"

İki maç birden oynandı. Bir tanesi Fenerbahçe'nin 70 dakika boyunca oynadığı oyun ve Fatih Hoca'nın da 70 dakika boyunca müdahale etmemesini gördüm. Kaldı ki Arda da maçın ikinci yarısında fena da değildi. Hamleyi yapmadan önceki ve hamleyi yaptıktan sonraki Galatasaray ile hamleyi yaptıktan önceki ve sonraki Fenerbahçe arasında bir fark doğdu.
 

"HİÇ MAHKUM OYNAMADI"

Fenerbahçe, deplasmana gelen, orta sahası Gustavo - Sosa - Ozan olan, iki kenar beki hatta stoperleri de topla oynayan oyuncular olduğu için hiç mahkum oynamadı. 10 dakika tek kale top oynamadı Galatasaray. Deplasman gibi oynanmadı maç. Fenerbahçe'nin güçlü bir kadroya evrildiğini görüyorum. Valencia'nın uyum sağladığını görüyorum. Ancak mevkiisiz bir oyuncu. Hocanın, orada bir istikrarı yakalaması lazım.
 

"MAÇ GALATASARAY'A GELDİ"

Oyunun uzatma dakikalarında maç Galatasaray'a geldi. Son 5 dakika Galatasaray takımı 1-0 maçı bitirebilecek kadar oyunu ceza sahasına yıktı. Sistemlerin, matematiklerin önemi var. Terim, son değişikliklerden sonraki takımının hücumunu izlesin, bir de ilk 70 dakikayı izleyelim. Erol Bulut'un da taca giden topu koşarak alıp, hemen başlatmak için vermesi zaten antrenörün kazanmaya geldiğnii gösteriyor. Kadrosu da onu gösteriyor.
 

"FENERBAHÇE GEÇ KALDI"

İlk 70 dakika için pozisyona girme ihtimali olan takım Fenerbahçe olarak gözüküyordu. Fenerbahçe, bence çok geç değişiklik yaptı. 70 dakikalık Galatasaray yıprandı. Marcao, Luyindama ve Taylan, Galatasaray adına en iyi oyuncular. KArtları olmasına rağmen cansiperane hamleler yaptılar. Galatasaray'ın iki beki de olağanüstü oynamadılar.
 

"GEÇEN HAFTA HATA YAPTI"

Normal şartlarda Sosa'yı 8'de mi kullanırsın 10'da mı? Hoca, daha dikine gider diye Ozan'ı kullandı. Hazırlık pası için de Sosa ve Gustavo'yu kullandı. Hatay maçının orta sahası Ciğerci, Ozan ve Gustavo'dan kuruluydu. Bu, geçen hafta hata yaptığının belgesidir aslında. Geçen hafta giden bir 2 puan vardı ama bu hafta için aynı şeyleri söylemem mesela.
 

"DAĞ FARE DOĞURDU"

Dağ fare doğurdu diyebilir miyiz? Diyebiliriz. Ancak futbol öyle bir oyun ki ceza sahasına gelene kadarki oyuna iyi bakacaksınız. Ondan sonra yetenek konuşur. Manchester City ve Barcelona, ceza sahasına kadar çok etkili takımlardır ancak tam ceza sahasında kaybedebilirler.

 

"SOW - KUYT - WEBO TARZI OYNAYABİLİR"

Bugün aslında şaşırdım ben. 60'a 40 oynanıyor karşılaşma ancak Marcao - Luyindama - Taylan arasında oynanmış bu oyun. Fenerbahçe adına Gustavo herkese göre daha iyiydi, Caner de çok iyi oynadı, Gökhan iyiydi. Valencia, Thiam'ın çok önünde bir oyuncu. Aykut Kocaman dönemindeki Sow - Kuyt - Webo tarzı oynayabilir Fenerbahçe. Galatasaray, şu bir haftadaki maçlarındaki orta sahayı rakiplere göre oynaması tecrübesini almıştır, mutlaka yapacaktır.
 

"EN AZIDNAN YENİLMEDİK"

Fatih Terim de Sergen Yalçın da güçlü figürlerdir. Ancak skorlar, bu figürleri kötüye götürür. Sergen Yalçın gibi teknik direktörleri bir maç üzerinden yememek lazım. 0-0'lık maçta bence bugün alan memnun, satan memnun. Erol Hoca ve Fatih Hoca hariç bence. En azından yenilmedik diye düşünüyor olabilir ama taraflar.
 

"FENERBAHÇE'NİN PROBLEMİ..."

Fenerbahçeliler kazanmayı çok istiyordur ancak Fenerbahçe'nin kazandığı maçları bilirim ben. 8-2 bitecektir maç, 1-0 kazanmıştır Fenerbahçe. Hatırla o günleri. Ben, Fenerbahçelilerin mutsuz olduğunu düşünmüyorum. Bir şeyler olacak bu takımdan. Fenerbahçe'nin problemi öndeki oyuncuların uyumu. Öndeki oyuncular da kendi takımlarında Thiam hariç yetenekli isimler, bunlar da toparlayacaktırlar. Stoperlerin olgunluğu, özellikle Lemos'un olgunluğu benim hoşuma gitti.
 

"TEMEL OLARAK G.SARAY'I BEĞENMEDİM"

Galatasaray'ın temel olarak performansını beğenmedim. Fatih Hoca'nın son 20 dakika performansını beğendim. Önceki 70 dakikada Fenerbahçe kendisi için güzel ortamı lehine çeviremedi. Galatasaray, kontrataktan pozisyonlar bulmaya çalışan bir görüntü sergiledi.
 

"PALABIYIK'IN ŞANS YÜZÜNE GÜLDÜ"

Hakemler için bu maçları yönetmek kolay değil. YÖnetmek ve idare etmek vardır. Bazıları yönetir, bazıları idare eder. Yönetmek önemlidir. Bazı hakemler hem yönetir hem idare eder, Ali Palabıyık da bunlardandı bugün. Sert geçmiş maç, 11 tane sarı kart çıkmış. Emin ol 1-2 tane oyuncunun sarı kartı olsa dahi göstermeyecekti. Minimum 2 tanesi yanlış kartlar zaten. Ancak her şeye rağmen ben çok kötü yönetti demem. Son anlarda şans yüzüne güldü. Anlamsız bir faul verdi son dakikada. Korner oldu, kafayla çıkardılar falan "Oh gol olmadı" dedi içinden. Hatta maç sonunda Gustavo ona bir şeyler söylerken, zorla tebrik olur mu, elini yumruk yapmış bekliyor Gustavo'yu tebrik etsin diye.
 

"HAKEM BU KADAR DA OLACAKTIR"

Hakemin performansı bu kadar da olacaktır. Tansiyonu yüksek maçlar için zaman zaman bir takıma zaman zaman diğer takıma verdiği kararlar olabilir. Gökhan'ın, Taylan'ın, Sosa'nın kartları yanlıştı. Ancak genel anlamda çerçevede temize yakın bir maç yönetti. Oyuncuların birbirleriyle diyaloğu muazzamdı. Hem Erol Hoca'yı hem Fatih Hoca'yı hem sporcuları hem de hakemi her şeye rağmen hataları olmasına rağmen tebrik etmek gerek. Milyonlarca izleyiciye sorsak "Keyif aldınız mı?" diye, heyecanlanmışlardır ama keyif almamışlardır.
 

"BOL HAREKET, YOK BEREKET"

Seyircisiz maç yeni bir süreç. Biz alışır mıyız alışmaz mıyız bilmiyoruz. Ancak oyunların abuk subuk sonuçlara sahne olacağını göreceğiz. Manchester City 5 yedi, Münih 4 yedi, 4 yedi 4, 4. Hazırlıklı olalım. Deplasman galibiyetleri daha çok olacaktır eskiye göre. Büyük takımlar çok puan kaybedecektir. Manşetim: Bol hareket, yok bereket! Fenerbahçe çerçeveyi bulamadı. Galatasaray da geldi, çerçeveyi buldu ama Altay vardı. Genelde çok top gelen kaleci iyi oynar zaten. Rüştü, top geldiği zaman devleşirdi, soğuk giden maçlarda giderdi. İki takımın da oyuncularının iyi niyetlerine saygı duymak lazım.

"MAÇIN EN İYİSİ LUYINDAMA DERİM"

Maçın en iyisi Luyindama derim. En az 6 tane kapattığı pozisyon oldu. Sonrasında da Altay derim. Fenerbahçe'den Altay diyelim, Galatasaray'dan Luyindama ama yine de maç için Gustavo'yu öne çıkaralım. Çok önemli hamleler yaptı. Gustavo'nun yanında Sosa oynadı Ciğerci yerine, verdiğin zaman alırsın. Sosa'nın ölüsü oynuyor. Ciğerci faydalı oyuncu ama Sosa ve Gustavo iyi oyuncu. İki tane iyi oyuncu oynadı yan yana.
 

"MURIQI OLSA 2 MAÇI DA KAZANABİLİRDİ"

Fenerbahçe'nin limiti açık bildiğim kadarıyla. Her kulüp sanırım biraz daha rahatladı. Kolay bir karar değil. Vedat Muriqi olsaydı 2 maçı da Fenerbahçe'nin kazanma ihtimali çok yüksekti. Galatasaray'ın efektif orta saha oyuncusuna ihtiyacı var. Gidip gelecek bir iç oyuncuya ihtiyacı var. Bugün Arda da Emre de zaman zaman savunma yapmaya çalıştılar. Belhanda, Feghouli, Arda ve Emre ancak çaba sarfederler, faul yapabilirler. Hepsi de kart gördü.
 

"AVANTAJA OYNATMALIYDI"

UEFA'daki teknik komitede pandemiden dolayı pek videokonferans falan yapılmadı. Ancak dünya futbolunda avantaj işini hangi mucizevi adam çıkardı bilmiyorum. Malatya - Göztepe maçı, Cüneyt Çakır yönetiyor maçı; iyi de yönetti. Bir pozisyon oldu, Malatyalı oyuncu Göztepeli oyuncuya faul yaptı, Göztepeli düştü, oynattı. Sonra başka bir Göztepeli düştü, geldi hem önceki oyuncuya hem de sonraki oyuncuya sarı gösterdi. Futbolun doğrusu bu. Ancak bugün top Valencia'ya geldi, orada oynatmann gerek futbol onu emrediyor. Atak bittikten sonra dönüp de kart veremiyorlarmış şimdi. Bunun mantığı yok. Ben giderken, Belhanda geldi beni düşürdü, etkisiz hale geldim ve ileri gidemeyeceğim. Ancak sen oynat sonra da doğru şekilde gel ve sarı kartını göster. Avantaja oynatan hakem iyi hakemdir. Futbolun güzelliği o. Hakemin zeki de olması gerekiyor. Zaten sarı kartlı biri olsa avantaja oynatacaktı o, rahat ol.

Etiketler
  Kaynak: haber7.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SPOR Haberleri
 1. İskenderun terör eylemi girişi.. İskenderun terör eylemi girişiminin arkasında kim var: Fransa ve ABD'nin açıklamaları

  Messi kaldı, başkan Bartomeu gitti.. Messi kaldı, başkan Bartomeu gitti

  AK Parti Kastamonu eski İl Başkanı .. AK Parti Kastamonu eski İl Başkanı Uluay'ın kızı, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

  İşte Şampiyonlar Ligi'nde gece.. İşte Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları

  Fuat Oktay'dan HDP milletvekil.. Fuat Oktay'dan HDP milletvekiline okkalı cevap!

  Charlie Hebdo'nun ahlaksız kar.. Charlie Hebdo'nun ahlaksız karikatürüne Türkiye'den çok sert tepki!

  Sultan 2'inci Abdülhamid .. Sultan 2'inci Abdülhamid Türbesi önünde Macron'u protesto

  Gıda, Tarım ve Orman Alanında Bazı .. Gıda, Tarım ve Orman Alanında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Teklifi kabul edildi

  İsveç'te PKK'dan E.. İsveç'te PKK'dan Ermenilere açık destek!

  Fransız Büyükelçi&.. Fransız Büyükelçi'den ilginç açıklama: Fransa Müslüman bir ülkedir

  CHP'li Eren Erdem koronavir&uu.. CHP'li Eren Erdem koronavirüse yakalandı!

  Real Madrid'in Devler Ligi.. Real Madrid'in Devler Ligi'nde tadı yok!

  İYİ Partili Nazilli belediyesinde M.. İYİ Partili Nazilli belediyesinde MHP bayrağı krizi!

  Ermenistan, Azerbaycan köy&uum.. Ermenistan, Azerbaycan köyünü Misket Bombasıyla vurdu

  Microsoft'un net karı ve gelir.. Microsoft'un net karı ve geliri arttı

  Fransa'da camiye ölü.. Fransa'da camiye ölüm tehditli mesaj bırakıldı

  Dünya şampiyonu atlet Coleman&.. Dünya şampiyonu atlet Coleman'a 2 yıl men cezası

 1. Türkiye "eSIM" tekno.. Türkiye "eSIM" teknolojisi için gün sayıyor

  3.Türkiye 2023 Zirvesi 22 Ekim.. 3.Türkiye 2023 Zirvesi 22 Ekim'de yapılıyor

  NASA aracı gök taşı Bennu'.. NASA aracı gök taşı Bennu'ya iniş yaptı

  Türksat 5A uydusu 30 Kasım.. Türksat 5A uydusu 30 Kasım'da uzaya gönderilecek

  iPhone 12 serisinde kritik bir kusu.. iPhone 12 serisinde kritik bir kusur tespit edildi

  Amiral gemisi özellikleri yarı.. Amiral gemisi özellikleri yarı fiyatına: realme 7 Pro

  Honor 10X Lite duyuruldu Honor 10X Lite duyuruldu

  Huawei'den üst düzey.. Huawei'den üst düzey kablosuz hoparlör: Sound

  TCL QLED TV yüksek özelli.. TCL QLED TV yüksek özellikler ve uygun fiyatla satışa çıktı

  Vestel Android TV görüc&u.. Vestel Android TV görücüye çıktı

  Google Haritalar’a bisikletli.. Google Haritalar’a bisikletliler için yeni özellik

  E-Devlet üzerinden abonelikler.. E-Devlet üzerinden abonelikler nasıl iptal edilir?

  Tek kişinin geliştirdiği yerli oyun.. Tek kişinin geliştirdiği yerli oyun 29 Ekim'de çıkış yapacak

  Vodafone, dijital sim kart ESİM&rsq.. Vodafone, dijital sim kart ESİM’i müşterilerine sundu

  Rüyada ekmek görmek ne de.. Rüyada ekmek görmek ne demek? Rüyada ekmek yapmak nasıl tabir edilir?

  LG'nin kıvrılabilir Oled TV�.. LG'nin kıvrılabilir Oled TV'si pazara sunuldu

  İngiltere'de korkutan rapor: K.. İngiltere'de korkutan rapor: Korona mutasyona uğradı

 1. Süre bu gece doluyor! Yapmayan.. Süre bu gece doluyor! Yapmayan yandı 1 milyon TL cezası var...

  İYİ Parti'den tepki: HDP'.. İYİ Parti'den tepki: HDP'ye yapılan hukuksuzluktur

  Ömer Çelik'ten Kıl.. Ömer Çelik'ten Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan hakkındaki iddiasına sert yanıt

  İBB'den simitçilere �.. İBB'den simitçilere 'tekel' zulmü: Beyoğlu Belediye Başkanı gerçeği Haber7'ye anlattı

  Instagram Reels kısmına 3 yeni &oum.. Instagram Reels kısmına 3 yeni özellik geldi

  Fenerbahçe'ye forma sat.. Fenerbahçe'ye forma satışından müthiş rakam!

  TÜRKSAT 6A: Yerli ve milli ola.. TÜRKSAT 6A: Yerli ve milli olarak üretildi! Türkiye'yi sayılı ülkeler arasına sokacak

  Facebook'un uçtan uca ş.. Facebook'un uçtan uca şifreleme teknolojisi tepki gördü

  OPPO popüler oyunla iş birliği.. OPPO popüler oyunla iş birliği yaptı

  Tümer Metin: "Caner Erkin.. Tümer Metin: "Caner Erkin, A Milli Takım kadrosunda olmalı"

  Evde yavru kedi nasıl beslenir? Ked.. Evde yavru kedi nasıl beslenir? Kediler ne yer ne içer?

  Apple etkinliğin ardından günc.. Apple etkinliğin ardından güncelleme yayınladı: iOS 14.1

  PlayStation 5 Türkiye satış fi.. PlayStation 5 Türkiye satış fiyatı açıklandı

  Koronavirüse karşı sanal m&uum.. Koronavirüse karşı sanal müdahale

  Uçuş kaçırmayı tarihe.. Uçuş kaçırmayı tarihe karıştıracak uygulama: Uçuş Rehberim

  Huawei giyilebilir teknoloji ü.. Huawei giyilebilir teknoloji ürünleri 9 ödül aldı

  Türk girişimi ilk defa Microso.. Türk girişimi ilk defa Microsoft tarafından seçildi

PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 6 5 0 1 15 2 16 +13
2 Fenerbahçe 6 4 0 2 10 5 14 +5
3 Galatasaray 6 3 2 1 8 5 10 +3
4 Fatih Karagümrük 6 2 2 2 9 7 8 +2
5 Çaykur Rizespor 6 2 2 2 9 8 8 +1
6 Kasımpaşa 6 2 2 2 4 3 8 +1
7 Antalyaspor 6 2 2 2 6 8 8 -2
8 Yeni Malatyaspor 6 2 2 2 6 9 8 -3
9 Göztepe 6 1 1 4 10 7 7 +3
10 BB Erzurumspor 5 2 2 1 7 6 7 +1
11 Başakşehir FK 6 2 3 1 7 7 7 0
12 Beşiktaş 5 2 2 1 8 9 7 -1
13 Gaziantep FK 6 1 1 4 8 9 7 -1
14 Sivasspor 5 2 2 1 5 6 7 -1
15 Hatayspor 4 2 1 1 3 6 7 -3
16 Konyaspor 5 1 1 3 5 3 6 +2
17 Kayserispor 5 2 3 0 4 8 6 -4
18 Trabzonspor 6 1 3 2 6 10 5 -4
19 Denizlispor 6 1 3 2 5 10 5 -5
20 Gençlerbirliği 5 1 3 1 3 6 4 -3
21 MKE Ankaragücü 4 0 3 1 4 8 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Tuzlaspor 7 5 0 2 16 7 17 +9
2 İstanbulspor 7 5 1 1 15 6 16 +9
3 Adana Demirspor 7 4 1 2 14 6 14 +8
4 Samsunspor 7 4 1 2 11 7 14 +4
5 Ankara Keçiörengücü 7 4 2 1 8 6 13 +2
6 Altınordu 7 4 2 1 11 10 13 +1
7 Giresunspor 6 3 1 2 11 10 11 +1
8 Altay 6 3 2 1 10 4 10 +6
9 Balıkesirspor 7 3 3 1 8 9 10 -1
10 Adanaspor 7 2 2 3 10 9 9 +1
11 Akhisarspor 7 2 2 3 6 5 9 +1
12 Bursaspor 7 2 4 1 12 13 7 -1
13 Menemenspor 7 1 3 3 6 11 6 -5
14 Bandırmaspor 7 1 4 2 6 11 5 -5
15 Ümraniyespor 7 1 4 2 8 15 5 -7
16 Ankaraspor 7 1 5 1 4 12 4 -8
17 Boluspor 7 0 4 3 4 8 3 -4
18 Eskişehirspor 7 0 4 3 2 13 3 -11
Takım O G M B A Y P AV
1 Turgutluspor 6 5 1 0 6 3 15 +3
2 Serik Belediyespor 6 4 0 2 11 2 14 +9
3 Eyüpspor 6 4 1 1 12 6 13 +6
4 Van Spor 6 3 1 2 4 3 11 +1
5 Kırklarelispor 6 2 0 4 7 1 10 +6
6 Karacabey Belediyespor 6 3 2 1 7 4 10 +3
7 Elazığspor 6 3 2 1 9 8 10 +1
8 Bayburt Özel İdare Spor 5 3 2 0 6 5 9 +1
9 Sakaryaspor 6 2 1 3 5 4 9 +1
10 Tarsus İdman Yurdu 6 2 1 3 10 10 9 0
11 Etimesgut Belediyespor 6 2 2 2 5 4 8 +1
12 Mamak FK 6 2 2 2 6 6 8 0
13 Kırşehir Belediyespor 6 2 2 2 5 5 8 0
14 Pendikspor 6 2 3 1 10 8 7 +2
15 Pazarspor 6 2 4 0 9 15 6 -6
16 Sivas Belediyespor 5 1 2 2 7 7 5 0
17 Bodrumspor 6 1 4 1 7 9 4 -2
18 1922 Konyaspor 6 1 4 1 3 5 4 -2
19 Kastamonuspor 6 0 4 2 6 14 2 -8
20 Kardemir Karabükspor 6 0 6 0 2 18 0 -16
Takım O G M B A Y P AV
1 1928 Bucaspor 5 4 1 0 12 4 12 +8
2 Diyarbekirspor 5 4 1 0 7 2 12 +5
3 Fatsa Belediyespor 5 4 1 0 7 3 12 +4
4 Çankaya FK 5 4 1 0 8 5 12 +3
5 Arnavutköy Belediye 5 3 0 2 6 3 11 +3
6 Belediye Derincespor 5 2 1 2 7 5 8 +2
7 Ofspor 5 2 1 2 8 7 8 +1
8 Yeşilyurt Belediyespor 5 2 2 1 8 6 7 +2
9 Kızılcabölükspor 5 2 2 1 8 7 7 +1
10 Artvin Hopaspor 5 2 2 1 6 7 7 -1
11 Edirnespor 5 2 3 0 6 8 6 -2
12 Payasspor 5 1 3 1 3 6 4 -3
13 Nevşehir Belediyespor 5 1 4 0 4 8 3 -4
14 1877 Alemdağspor 5 0 3 2 2 8 2 -6
15 Kemerspor 2003 5 0 4 1 5 10 1 -5
16 Manisaspor 5 0 4 1 3 11 1 -8
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 30/10/2020 Fatih Karagümrük vs BB Erzurumspor
 30/10/2020 Trabzonspor vs Kasımpaşa
 31/10/2020 Gençlerbirliği vs Gaziantep FK
 31/10/2020 Göztepe vs Alanyaspor
 31/10/2020 Galatasaray vs MKE Ankaragücü
 01/11/2020 Çaykur Rizespor vs Kayserispor
 01/11/2020 Konyaspor vs Başakşehir FK
 01/11/2020 Beşiktaş vs Yeni Malatyaspor
 02/11/2020 Antalyaspor vs Fenerbahçe
 02/11/2020 Hatayspor vs Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 30/10/2020 Balıkesirspor vs Adanaspor
 31/10/2020 Giresunspor vs Ümraniyespor
 31/10/2020 Bursaspor vs Boluspor
 31/10/2020 Menemenspor vs Ankaraspor
 31/10/2020 Altınordu vs Bandırmaspor
 01/11/2020 Ankara Keçiörengücü vs İstanbulspor
 01/11/2020 Eskişehirspor vs Akhisarspor
 01/11/2020 Adana Demirspor vs Samsunspor
 06/11/2020 Altay vs Balıkesirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/10/2020 Etimesgut Belediyespor vs Serik Belediyespor
 28/10/2020 Eyüpspor vs Pendikspor
 28/10/2020 Kastamonuspor vs Bayburt Özel İdare Spor
 28/10/2020 Kırklarelispor vs Kırşehir Belediyespor
 28/10/2020 Pazarspor vs Karacabey Belediyespor
 28/10/2020 Sakaryaspor vs Sivas Belediyespor
 28/10/2020 Tarsus İdman Yurdu vs Mamak FK
 28/10/2020 Turgutluspor vs Kardemir Karabükspor
 28/10/2020 Van Spor vs Bodrumspor
 28/10/2020 1922 Konyaspor vs Elazığspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/10/2020 Payasspor vs 1928 Bucaspor
 29/10/2020 Arnavutköy Belediye vs Artvin Hopaspor
 29/10/2020 Belediye Derincespor vs Nevşehir Belediyespor
 29/10/2020 Edirnespor vs Fatsa Belediyespor
 29/10/2020 Kemerspor 2003 vs Çankaya FK
 29/10/2020 Manisaspor vs 1877 Alemdağspor
 29/10/2020 Ofspor vs Yeşilyurt Belediyespor
 29/10/2020 Diyarbekirspor vs Kızılcabölükspor
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
 • YUKARI