İBB'den simitçilere 'tekel' zulmü: Beyoğlu Belediye Başkanı gerçeği Haber7'ye anlattı

İBB, Beyoğlu'ndaki simitçi esnafını 'tekel' suçlamasıyla baskı altına almaya çalışıyor. Beyoğlu Belediyesi'nden izni olduğu halde ekmekleri elinden alınmak istenen simitçiler, haklarının teslim edilmesini bekliyor. Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli ve Muhabir Gamze Türk'ün sorularını yanıtlayan Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, söz konusu krizin perde arkasını açıkladı; İmamoğlu'na çağrıda bulundu.
 Tarih: 08-10-2020 16:40:00   Güncelleme: 08-10-2020 17:40:00
İBB'den simitçilere 'tekel' zulmü: Beyoğlu Belediye Başkanı gerçeği Haber7'ye anlattı

Haber7 - Özel Haber

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beyoğlu'ndaki simitçilerin tezgahlarını kaldırmaya çalışıyor. Yıllardır Beyoğlu Belediyesi'nden aldığı izinle evine ekmek götürmeye çalışan simitçiler, ansızın çıkan bu kararla ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Aldıkları izinler de artık yeterli olmayan simitçi esnafı kendilerine yapılan zulmün son bulmasını bekliyor.

Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, İBB'nin İstiklal Caddesi'ndeki tezgahlarla ilgili tepki çeken uygulamalarıyla ilgili Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli ile Haber7 Muhabiri Gamze Türk'ün sorularını yanıtladı. 

 

 

İBB'NİN SİMİTÇİLERE YAPTIĞI ZULÜM

İstiklal Caddesi’nde bulunan tezgahlarla ilgili iddialara cevabınız nedir? 

25 yılıdır Beyoğlu Belediyesi’ne işgaliye ödeyen ve burada evine ekmek götüren simitçilere, Beyoğlu Belediyesi logosu bulunan tezgahlarınızı kaldırın diye İBB Zabıta Daire Başkanlığı tarafından bir yazı gönderiliyor. Bunun üzerine insanlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Ya Büyükşehir Belediyesi ile anlaşacaksınız ya da Beyoğlu Belediyesi logosu bulunan tezgahlarınızı buradan kaldırıp burada çalışmayacaksınız.

"TEKEL' İFTİRASIYLA MAĞDUR ETMEYE ÇALIŞIYORLAR"

Büyükşehir'e gidip anlaşanlar kendilerini kurtarıyorlar ama 25 yıldır Beyoğlu Belediyesi ile muhatabız, bundan sonra da Beyoğlu Belediyesi ile muhatap olmak istiyoruz diyenleri ‘Bunlar tekeldir’ suçlaması ile mağdur etmeye çalışıyorlar. Biz sadece simitçileri değil kestanecilerin, mısırcıların, o cadde üzerinde yemek ya da giyim sektöründe olanların, bütün esnafın dostu olarak zaten bir dayanışma içerisindeyiz. Zor günler geçiriyoruz. Bir salgın dönemini geride bıraktık. Pandeminin ilan edildiği gün biz esnafımızı ziyaret ettik. İyi günde kötü günde beraberiz dedik. İstiklal Caddesindeki simitçi tezgahlarının o nostaljik tramvaya göre tasarımını yapan buna göre simitçilerin faaliyet göstermesini sağlayan Beyoğlu Belediyesi’dir. Buradaki mimari ekiplerimiz bu hazırlıkları yapıyorlar. Bu simitçilerimizin yazlık, kışlık elbiseleri turistik, Beyoğlu Belediyesi’nin kurumsal renklerine de uygun bir şekilde hazırlanıyor.

Biz kendileri ile burada toplantılar da yapıyoruz. Burada hepiniz birer kültür elçisisiniz, bu şekilde gelen gidene davranın, sağlığa, hijyene dikkat edin uyarılarında bulunuyoruz. Bir gece bu logoları çıkarmayan tezgahları buradan kaldırmaya çalışıyorlar. Bizim de çıkışımız buna. Buna hakkınız yok. Bu doğru değil.

Elbette ki esnafımızın yanında olacağız. Bu insanları korumak için elimizden gelen gayreti de göstereceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile anlaşanlar simitçi ama Beyoğlu Belediyesi ile çalışmak istiyoruz diyenler tekel.

Buradaki tekel iddiası da şu; daha önce tezgah sayısının 45 olduğu söyleniyor, sayıyı düşürmek adına 3-5 tezgahı olanı şirket kurup birleştirmişler. Hepsinin kayıtları bizde. Bunların içerisinde CHP Beyoğlu İlçe Başkan Yardımcısı da var. O da Büyükşehir ile anlaşıyor, o tekel olmuyor ama Beyoğlu Belediyesi ile 25 yıldır bir hukuku olan simitçilere bir tekel suçlaması ile karşı karşıyayız. İBB İstiklal Caddesine 18 aydır hiçbir hizmet götürmemiştir.

"ÇALIŞTAY'DAN ÇIKAN TEK SONUÇ SİMİT TEZGAHLARINI KALDIRMAK OLDU"

İki icraatını gördük İstiklal Caddesi’nde; biri pandemi döneminde bizim maske standımızı dağıttılar, ikincisi durup dururken bir Beyoğlu çalıştayı yaptılar, cekli-caklı, meli-malı, cümleler kurdular. Koskoca İBB’nin Beyoğlu Belediyesi için yaptığı çalıştaydan çıkan sonuç, simitçileri kucaklamak yerine simit tezgahlarını kaldırmak oldu. Bu İBB’nin vizyonunu gösteriyor. Bunu kabul etmek mümkün değil. Hizmet yapsınlar, bize yardımcı olsunlar.  

"ŞAHSİYETLE UĞRAŞMAK HAYSİYET SAHİPLERİNE YAKIŞMAZ"

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sizin için kullandığı çirkin ifadeler hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Biz kendisi ile zaman zaman sosyal medyada zaman zaman farklı platformlarda görüşlerimizi ifade ediyoruz.

Görüşlerimizin uyuşmadığı noktalar var ama şahsiyetle uğraşmak haysiyet sahiplerine yakışmaz. Biz haysiyetimizi siyasetin üzerinde tutarız. İnsanların haysiyetlerini de siyasetimizin üzerinde tutarız.

Kendisi Cüneyt Özdemir’in programında ‘Beyoğlu Belediye Başkanı işine baksın, müsamere çocuğu, işi gücü sansasyon yaratmak’ gibi şahsım ile ilgili sözler sarf ediyor. Ben milletvekilliği yaptım, 25 yıldır siyasetin içerisindeyim. Biz müsamereyi de biliriz, müzakereyi de biliriz, mücadeleyi de biliriz ama münakaşayı bilmeyiz. Şahsıma olan ifadelerini kendisine aynen iade ediyorum.

"BENİM İÇİN ÜZÜLMESİN, GÖREVİNİN BAŞINDA OLSUN"

Beyoğlu Belediye Başkanı işine baksın diyen kişiye de sadece şunu söylüyorum, aynaya baksın. Hatta kendisine üzülüyorum diyor, söylerken de gülüyor. Nasıl bir ruh hali varsa? Kendisine aynen iade ediyorum. Benim için üzülmesine gerek yok. Görevinin başında olsun. Ben görevimin başındayım İBB Başkanı.

Ben İBB’nin yetki ve sorumluluğu olan alanlarda Karaköy’de, Beyoğlu’nun farklı noktalarında, dükkanını su basan esnaf ile dayanışma içerisindeydim. Görevimin başındaydım. Kendisi Bodrum’da tatildeydi. Hiç tatilimi yarıda kesemem dedi. Tekrar tatile döndü. Beyoğlu Belediye Başkanı işine baksın diyor.

"YA TATİLDE, YA KAYAKTASINIZ"

Elazığ'da deprem olduğunda Beyoğlu Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’ndeydim. Devletimizden gelecek talimatları bekledik. Ama İBB Başkanı Erzincan’da kayağa gitti. Kim görevinin başındaydı? Kim görevini yaptı? Kendisi bir aynaya baksın. İstiklal caddesinin temizliğini, asayişini, aydınlatmasını, yeşillendirmesini Beyoğlu Belediyesi yapıyor.

Ben hep görevimin başındayım. Peki Ekrem Bey siz neredesiniz? Ya tatilde ya kayaktasınız. Birtakım hayaller kurmasın işine baksın. 

"HALİÇ'İ KENDİLERİ KİRLETTİ"

Haliç’teki kirliliğe dikkat çekmek için dalış yaptınız. Son durum nedir? 

Haliç ile ilgili İmamoğlu mayıs ayında bir paylaşımda bulunuyor. Haliç’te şu kadar ton çamur tespit ettik ve temizlemeye başladık diyor. Herkes şahit ki AK Parti döneminde Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla başlayan çalışma Haliç’te karşılığını bulmuştu. Kadir Topbaş döneminde Karadeniz’den Haliç’e deniz suyu pompalandı ve Haliç temizlendi.

Sonradan öğreniyoruz ki bu kolektörleri kapatıyorlar, kirli suyun aktarılması ile ilgili çalışmayı yapmıyorlar ve bunun neticesinde Haliç kirleniyor. Kendisi bu paylaşımı yapınca AK Parti İl Başkanımız bir cevap veriyor, ‘Haliç böyle değildi siz bu hale getirdiniz’ diyor. Ben de bu paylaşımları görünce geçen sene 22 Eylül'de Avrupa Hareketlilik haftasında milli yüzücülerle Haliç'te yüzdüm.

Bu fotoğrafları paylaşıp, ‘Şu an yüzdüğüm Haliç eylülde yüzdüğüm Haliç değil, maalesef Başkan paylaştığınız bilgiler doğru değil’ dedim. Beyoğlu Haliç’in kenarında bir ilçe. Benim Haliç’e olan ilgimin sebebi bu. Daha sonra Dünya Çevre Günü’nde Haliç’e dalacağım dedim. Amacımız Haliç’in altında bir afiş açmak ve birkaç balık salmaktı.

"O KADAR KÖTÜYDÜ Kİ GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞAMADIK"

Deneme maksadıyla saldığımız balıklar öldüler çünkü Haliç’in oksijeni yoktu. O kadar kötüydü ki görüntüleri paylaşamadık. ‘Haliç’in durumu iyi değil, daha kötüye gidiyor. Beyoğlu halkı adına Haliç’in takipçisi olacağım’ dedim.

Benim Haliç’e olan ilgim çevre bilinci ve yaşayan canlılar ile alakalıdır. Haliç’in takipçisi olacağım bu benim en doğal hakkım. 

KAYNAK : Haber7 | ÖZEL

Etiketler
  Kaynak: www.haber7.com
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  DİĞER SİYASET Haberleri
 1. Trump'ın şifresi 5 denemede &c.. Trump'ın şifresi 5 denemede çözüldü!

  Unai Emery'den Sivasspor'.. Unai Emery'den Sivasspor'a övgü

  Macron, Paris'te Ermenistan Cu.. Macron, Paris'te Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan ile görüştü

  İsmail Ok: İYİ Parti'de bir op.. İsmail Ok: İYİ Parti'de bir operasyon var, başı Akşener

  Rıza Çalımbay: "Bu ma&c.. Rıza Çalımbay: "Bu maçın rövanşı da var"

  Fas'ta günlük Kovid-.. Fas'ta günlük Kovid-19 vaka sayısı ilk kez 4 bini geçti

  SpaceX, Starlink uydularının fırlat.. SpaceX, Starlink uydularının fırlatılışını iptal etti

  BAE'den Peygamberimize iftira:.. BAE'den Peygamberimize iftira: İsrail'den özür dilediler

  Dışişleri Bakanlığı, Berlin'de.. Dışişleri Bakanlığı, Berlin'de camiye düzenlenen polis baskınını kınadı

  Çukurova Belediye Başkanı So.. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'in Kovid-19 testi pozitif çıktı

  İki kişinin öldüğü s.. İki kişinin öldüğü silahlı kavgada tutuklu sayısı 2’ye yükseldi

  Trump ve Biden'ın test sonu&cc.. Trump ve Biden'ın test sonuçları belli oldu!

  Motorun altına gizlenmiş 2 kilo uyu.. Motorun altına gizlenmiş 2 kilo uyuşturucu ele geçirildi

  BAE: Vatandaşlarımız İsrail'i .. BAE: Vatandaşlarımız İsrail'i vizesiz ziyaret edebilecek

  Başkent’te trafik kazası: 2 y.. Başkent’te trafik kazası: 2 yaralı

  Markar Esayan'ın 15 Temmuz.. Markar Esayan'ın 15 Temmuz'daki çağrısı şimdi daha anlamlı

  Bursaspor son dakikada yıkıldı Bursaspor son dakikada yıkıldı

 1. PlayStation 5 Türkiye satış fi.. PlayStation 5 Türkiye satış fiyatı açıklandı

  Huawei giyilebilir teknoloji ü.. Huawei giyilebilir teknoloji ürünleri 9 ödül aldı

  Koronavirüse karşı sanal m&uum.. Koronavirüse karşı sanal müdahale

  Uzay hurdaları çarpışmanın e.. Uzay hurdaları çarpışmanın eşiğinden döndü

  Uçuş kaçırmayı tarihe.. Uçuş kaçırmayı tarihe karıştıracak uygulama: Uçuş Rehberim

  Türk girişimi ilk defa Microso.. Türk girişimi ilk defa Microsoft tarafından seçildi

  Robot Fedor ağzını bozdu ve kozmono.. Robot Fedor ağzını bozdu ve kozmonotları suçladı

  Vodafone’dan yerli ekosistem .. Vodafone’dan yerli ekosistem için işbirliği çağrısı

  realme 7 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı.. realme 7 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

  NASA, Bennu asteroidinden örne.. NASA, Bennu asteroidinden örnek alacak

  S.Arabistan'daki bu fotoğrafa .. S.Arabistan'daki bu fotoğrafa tepki yağıyor: Sen de yalnız değilsin Türkiye

  iPhone 12 Türkiye fiyatı ka&cc.. iPhone 12 Türkiye fiyatı kaç TL: iPhone 12 mini / iPhone 12 / iPhone 12 Pro ve Pro Max fiyatı

  NASA aracı gök taşı Bennu'.. NASA aracı gök taşı Bennu'ya iniş yaptı

  Türkiye "eSIM" tekno.. Türkiye "eSIM" teknolojisi için gün sayıyor

  Amiral gemisi katili OnePlus Nord &.. Amiral gemisi katili OnePlus Nord ülkemizde satışa sunuldu

  Türkiye, mobil ve internet ban.. Türkiye, mobil ve internet bankacılığında dijital şampiyonlar arasında

  Türksat 5A uydusu 30 Kasım.. Türksat 5A uydusu 30 Kasım'da uzaya gönderilecek

 1. Beşiktaş Rio Ave maçı canlı .. Beşiktaş Rio Ave maçı canlı izle | UEFA Beşiktaş Rio Ave maçını veren yabancı kanal listesi!

  Galatasaray Hajduk Split maç.. Galatasaray Hajduk Split maçı canlı izle | UEFA Galatasaray maçını veren şifresiz kanallar!

  Süre bu gece doluyor! Yapmayan.. Süre bu gece doluyor! Yapmayan yandı 1 milyon TL cezası var...

  Kıskanç koca eşini zehirledi.. Kıskanç koca eşini zehirledi, eşinin emzirdiği bebeği de yaşamını yitirdi

  Pamukkale Üniversitesi Rekt&ou.. Pamukkale Üniversitesi Rektörü'nün görevi disiplin cezası nedeniyle sonlandı

  İYİ Parti'den tepki: HDP'.. İYİ Parti'den tepki: HDP'ye yapılan hukuksuzluktur

  2020 YKS-ek tercih sonuçları.. 2020 YKS-ek tercih sonuçları ne zaman açıklanır? ÖSYM duyuru: YKS ek yerleştirme...

  İBB'den simitçilere �.. İBB'den simitçilere 'tekel' zulmü: Beyoğlu Belediye Başkanı gerçeği Haber7'ye anlattı

  Ömer Çelik'ten Kıl.. Ömer Çelik'ten Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan hakkındaki iddiasına sert yanıt

  Fenerbahçe'ye forma sat.. Fenerbahçe'ye forma satışından müthiş rakam!

  Instagram Reels kısmına 3 yeni &oum.. Instagram Reels kısmına 3 yeni özellik geldi

  TÜRKSAT 6A: Yerli ve milli ola.. TÜRKSAT 6A: Yerli ve milli olarak üretildi! Türkiye'yi sayılı ülkeler arasına sokacak

  Facebook'un uçtan uca ş.. Facebook'un uçtan uca şifreleme teknolojisi tepki gördü

  Tümer Metin: "Caner Erkin.. Tümer Metin: "Caner Erkin, A Milli Takım kadrosunda olmalı"

  OPPO popüler oyunla iş birliği.. OPPO popüler oyunla iş birliği yaptı

  Apple etkinliğin ardından günc.. Apple etkinliğin ardından güncelleme yayınladı: iOS 14.1

  Evde yavru kedi nasıl beslenir? Ked.. Evde yavru kedi nasıl beslenir? Kediler ne yer ne içer?

PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 5 4 0 1 13 2 13 +11
2 Fenerbahçe 5 3 0 2 7 4 11 +3
3 Fatih Karagümrük 5 2 1 2 9 5 8 +4
4 Antalyaspor 5 2 1 2 5 3 8 +2
5 BB Erzurumspor 4 2 1 1 6 4 7 +2
6 Galatasaray 5 2 2 1 6 4 7 +2
7 Sivasspor 4 2 1 1 5 4 7 +1
8 Kasımpaşa 5 2 2 1 4 3 7 +1
9 Hatayspor 4 2 1 1 3 6 7 -3
10 Göztepe 5 1 1 3 10 7 6 +3
11 Konyaspor 4 1 0 3 5 2 6 +3
12 Kayserispor 5 2 3 0 4 8 6 -4
13 Çaykur Rizespor 5 1 2 2 7 8 5 -1
14 Trabzonspor 5 1 2 2 5 7 5 -2
15 Yeni Malatyaspor 5 1 2 2 4 8 5 -4
16 Denizlispor 5 1 2 2 3 7 5 -4
17 Gaziantep FK 5 0 1 4 7 9 4 -2
18 Beşiktaş 4 1 2 1 5 7 4 -2
19 Gençlerbirliği 4 1 2 1 2 4 4 -2
20 Başakşehir FK 5 1 3 1 2 6 4 -4
21 MKE Ankaragücü 4 0 3 1 4 8 1 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Tuzlaspor 6 4 0 2 13 6 14 +7
2 İstanbulspor 6 4 1 1 12 6 13 +6
3 Ankara Keçiörengücü 6 4 1 1 6 2 13 +4
4 Altınordu 6 4 2 0 10 9 12 +1
5 Adana Demirspor 6 3 1 2 11 6 11 +5
6 Samsunspor 6 3 1 2 7 5 11 +2
7 Giresunspor 6 3 1 2 11 10 11 +1
8 Altay 6 3 2 1 10 4 10 +6
9 Adanaspor 6 2 1 3 9 6 9 +3
10 Bursaspor 6 2 3 1 11 11 7 0
11 Balıkesirspor 6 2 3 1 6 8 7 -2
12 Akhisarspor 6 1 2 3 4 4 6 0
13 Bandırmaspor 6 1 3 2 6 8 5 -2
14 Menemenspor 6 1 3 2 6 11 5 -5
15 Ümraniyespor 6 1 4 1 7 14 4 -7
16 Ankaraspor 6 1 4 1 3 10 4 -7
17 Eskişehirspor 6 0 3 3 2 10 3 -8
18 Boluspor 6 0 4 2 4 8 2 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Turgutluspor 6 5 1 0 6 3 15 +3
2 Serik Belediyespor 6 4 0 2 11 2 14 +9
3 Eyüpspor 6 4 1 1 12 6 13 +6
4 Van Spor 6 3 1 2 4 3 11 +1
5 Kırklarelispor 6 2 0 4 7 1 10 +6
6 Elazığspor 5 3 1 1 9 6 10 +3
7 Karacabey Belediyespor 6 3 2 1 7 4 10 +3
8 Sakaryaspor 6 2 1 3 5 4 9 +1
9 Tarsus İdman Yurdu 6 2 1 3 10 10 9 0
10 Mamak FK 6 2 2 2 6 6 8 0
11 Pendikspor 6 2 3 1 10 8 7 +2
12 Etimesgut Belediyespor 5 2 2 1 5 4 7 +1
13 Kırşehir Belediyespor 5 2 2 1 5 5 7 0
14 Bayburt Özel İdare Spor 4 2 2 0 4 5 6 -1
15 Pazarspor 6 2 4 0 9 15 6 -6
16 Sivas Belediyespor 5 1 2 2 7 7 5 0
17 Bodrumspor 6 1 4 1 7 9 4 -2
18 1922 Konyaspor 6 1 4 1 3 5 4 -2
19 Kastamonuspor 6 0 4 2 6 14 2 -8
20 Kardemir Karabükspor 6 0 6 0 2 18 0 -16
Takım O G M B A Y P AV
1 1928 Bucaspor 5 4 1 0 12 4 12 +8
2 Diyarbekirspor 5 4 1 0 7 2 12 +5
3 Fatsa Belediyespor 5 4 1 0 7 3 12 +4
4 Çankaya FK 5 4 1 0 8 5 12 +3
5 Arnavutköy Belediye 5 3 0 2 6 3 11 +3
6 Belediye Derincespor 5 2 1 2 7 5 8 +2
7 Ofspor 5 2 1 2 8 7 8 +1
8 Yeşilyurt Belediyespor 5 2 2 1 8 6 7 +2
9 Kızılcabölükspor 5 2 2 1 8 7 7 +1
10 Artvin Hopaspor 5 2 2 1 6 7 7 -1
11 Edirnespor 5 2 3 0 6 8 6 -2
12 Payasspor 5 1 3 1 3 6 4 -3
13 Nevşehir Belediyespor 5 1 4 0 4 8 3 -4
14 1877 Alemdağspor 5 0 3 2 2 8 2 -6
15 Kemerspor 2003 5 0 4 1 5 10 1 -5
16 Manisaspor 5 0 4 1 3 11 1 -8
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/10/2020 Kasımpaşa vs Göztepe
 24/10/2020 Gaziantep FK vs Konyaspor
 24/10/2020 Başakşehir FK vs Antalyaspor
 24/10/2020 BB Erzurumspor vs Galatasaray
 25/10/2020 Yeni Malatyaspor vs Gençlerbirliği
 25/10/2020 Alanyaspor vs Fatih Karagümrük
 25/10/2020 Fenerbahçe vs Trabzonspor
 26/10/2020 Denizlispor vs Beşiktaş
 26/10/2020 Sivasspor vs Çaykur Rizespor
 30/10/2020 Fatih Karagümrük vs BB Erzurumspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/10/2020 Ümraniyespor vs Altınordu
 24/10/2020 Samsunspor vs Ankara Keçiörengücü
 25/10/2020 Ankaraspor vs Balıkesirspor
 25/10/2020 Bandırmaspor vs Adana Demirspor
 25/10/2020 Adanaspor vs Tuzlaspor
 25/10/2020 İstanbulspor vs Eskişehirspor
 25/10/2020 Altay vs Giresunspor
 26/10/2020 Akhisarspor vs Bursaspor
 26/10/2020 Boluspor vs Menemenspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 24/10/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Elazığspor
 24/10/2020 Kırşehir Belediyespor vs Etimesgut Belediyespor
 28/10/2020 Etimesgut Belediyespor vs Serik Belediyespor
 28/10/2020 Eyüpspor vs Pendikspor
 28/10/2020 Kastamonuspor vs Bayburt Özel İdare Spor
 28/10/2020 Kırklarelispor vs Kırşehir Belediyespor
 28/10/2020 Pazarspor vs Karacabey Belediyespor
 28/10/2020 Sakaryaspor vs Sivas Belediyespor
 28/10/2020 Tarsus İdman Yurdu vs Mamak FK
 28/10/2020 Turgutluspor vs Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/10/2020 Payasspor vs 1928 Bucaspor
 29/10/2020 Arnavutköy Belediye vs Artvin Hopaspor
 29/10/2020 Belediye Derincespor vs Nevşehir Belediyespor
 29/10/2020 Edirnespor vs Fatsa Belediyespor
 29/10/2020 Kemerspor 2003 vs Çankaya FK
 29/10/2020 Manisaspor vs 1877 Alemdağspor
 29/10/2020 Ofspor vs Yeşilyurt Belediyespor
 29/10/2020 Diyarbekirspor vs Kızılcabölükspor
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
 • YUKARI