Dilovası’nın özel çocuklarına atlı terapi eğitimi

Dilovası Belediye’nin organize ettiği “Engelsiz Yaşam Projesi” tüm hızıyla sürüyor.
 Tarih: 04-08-2023 14:27:17
Dilovası’nın özel çocuklarına atlı terapi eğitimi

Dilovalı özel çocuklar, önceki gün proje kapsamında at binme eğitimi ve oyun parkı aktiviteleri ile gönüllerince eğlendiler.  Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir öncülüğünde, özel gereksinimli çocukların toplumsal hayata katılımını arttırmak, geleceğe umutla bakan bireyler olmalarını sağlamak için başlatılan “Engelsiz Yaşam Projesi” çeşitli sosyal etkinlikler ile devam ediyor.

AT BİNME EĞİTİMİ ALDILAR

Geçtiğimiz haftalarda Tuzla Marina’da bulunan Viasea Akvaryum, Aslan Park ve Tema Park’a götürülen Dilovası’nın özel çocukları, önceki günde at binme eğitimi ve oyun parkı aktiviteleri ile güzel bir gün yaşadılar.

ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ

 “Engelsiz Yaşam Projesi” ile Dilovası’nda ki özel çocukların ve bireylerin topluma kazandırılması için önemli projelere imza attıklarını belirten Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Özel bireylerimizin sosyal yaşama daha fazla dâhil etmek ve topluma kazandırmak için başlattığımız “Engelsiz Yaşam Projesi” ile onların toplumsal hayata katılmalarını sağlamak istiyoruz. Projelerimizle bir yandan eğitim imkanı sağlarken, diğer yandan da eğlenmelerini istiyoruz. Şuana kadar hem özel bireylerimizden hem de ailelerinden çok güzel dönüşler aldık”dedi.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER DİLOVASI Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    YUKARI