ilansitesi.net

DİLOVASI BELEDİYESİ LGS’DE ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Eğitime yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren, maaşını öğrencilere burs olarak dağıtan, eğitim desteği için makam aracını satan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, dün yapılan LGS sınavında da öğrenci ve velileri yalnız bırakmadı.
 Tarih: 07-06-2022 14:06:39
DİLOVASI BELEDİYESİ LGS’DE ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Milyonlarca gencin hayallerine attığı adım olan LGS (Liselere Geçiş Sınavı) pazar günü tamamlandı. Günün erken saatlerinde sınav yapılan okulların önünde stantlar kuran Dilovası Belediyesi çalışanları, veli ve öğrencilere moral verdi. Dilovası Belediyesi kurduğu stantlarda, geleneksel hale getirdikleri kek, su ikramında bulundu.

ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR,

Çocukları için böyle önemli bir günde Dilovası Belediyesi’ni yanlarında görmenin kendileri için büyük anlam taşıdığını belirten veliler, “Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız. Onların geleceği için büyük önem taşıyan bu sınav tabi ki bize de büyük heyecan yaşatmakta. Bu özel günde Dilovası Belediyesini yanımızda görmek, bizi gerçekten çok duygulandırdı.

Başta Dilovası Belediye Başkanımız Hamza Şayir olmak üzere heyecanımıza ortak olan tüm personele sonsuz teşekkür ederiz” dediler.

Etiketler
  DİĞER DİLOVASI Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI