DİKKAT SINAV VAR!

ÇEKMEKÖY'DE YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN İNŞAAT FAALİYETLERİ BU AKŞAMDAN BAŞLAYIP SINAV BİTİŞİNDEN İKİ SAAT SONRASINA KADAR DURDURULACAK
 Tarih: 07-06-2024 15:50:24
DİKKAT SINAV VAR!

Çekmeköy Belediyesi Zabıta ekipleri, 8-9 Haziran’da Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenecek sınavlar nedeniyle çalışmalarını iki gün süreyle durdurmaları için inşaatlara tebligatta bulundu.

Bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleşecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde Çekmeköy Belediyesi Zabıta ekipleri sahada bir dizi önlemler aldı. Sınava girecek öğrencilerin sınav öncesi ve sınav esnasında motivasyonlarının çevresel etkenlerden dolayı dağılmaması için çalışmalara başlayan zabıta ekipleri inşaatlara, bu akşam  saat 18:00’den başlayıp sınav bitiş saatinden 2 saat sonrasına kadar inşaat faaliyetlerini durdurmalarını tebliğ etti.

GENÇLERİMİZ İÇİN SAHADAYIZ

Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, konuya ilişkin şunları bildirdi:

“Sevgili genç kardeşlerim. Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda bütün evlatlarımın başarılı sonuçlar almasını diliyorum. Sınav sonucunuz ne olursa olsun sizler bizim için çok değerlisiniz, bu ülkenin umudu, geleceğisiniz. Tüm mücadelemiz, çabamız sizler için. Emeklerinizin karşılığını alabilmeniz dileğiyle hepinize başarılar diliyor, gözlerinizden öpüyorum. Allah zihin açıklığı versin. Sınav öncesinde biz de sahada tedbirlerimizi aldık. Sınavlardan önce ses ve gürültüye karşı ekiplerimiz ilçemizdeki tüm inşa faaliyetleri durdurdu. Sınav esnasında da sahada olacak ekiplerimiz sorunsuz bir sınav dönemi geçirmeniz için var güçleriyle çalışacaklar.”

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI