ÇEKMEKÖYLÜ YENİ ÜNİVERSİTELİLER DİKKAT!

Çekmeköy Belediyesi’nin üniversite sınavını kazanarak kaydını yaptıran öğrencilere vereceği 1000 TL eğitim desteği için son başvuru tarihi 7 Ekim 2022 Cuma günü olarak belirlendi.
 Tarih: 04-10-2022 09:51:34
ÇEKMEKÖYLÜ YENİ ÜNİVERSİTELİLER DİKKAT!

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Ağustos ayı içerisinde gençlerle paylaştığı müjdede YKS’yi kazanarak üniversiteye kaydını yaptıran gençlere 1000 TL eğitim desteği sağlanacağı müjdesini vermişti. Bugüne kadar yaklaşık 2 bin gencin başvuruda bulunduğu destek için son başvuru tarihi 7 Ekim 2022 Cuma günü olarak belirlendi.

Devlet, özel, vakıf fark etmeksizin üniversiteye yerleşen gençler; belirlenen tarihe kadar www.cekmekoy.bel.tr adresi üzerinden eğitim desteğine başvurmaya devam edebilecekler. Başvuruların geçerlilik kazanabilmesi için aşağıda hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir!

Bu hizmetten, 1 Ocak 2022 tarihinden önce Çekmeköy’de ikamet eden 2020-21 ve 2021-22 yılı mezunları faydalanabilecektir. Açıköğretim ve uzaktan eğitim öğrencileri başvuruda bulunamazlar.  Başvurunuzun kabulü için üniversiteye kayıt belgenizi mutlaka sisteme yüklemelisiniz. ( Üniversite tercih belgesi ya da kazandı belgesi kabul edilmemektedir) Kayıt için; İkametgâh belgesi, lise diploması ve üniversite kayıt belgesi gerekmektedir.

Başvuru linki: https://bit.ly/3dzkvCY

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI