ilansitesi.net

ÇEKMEKÖY'DE YENİ PROJELER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Çekmeköy Belediyesi’nin spordan sağlığa, park ve bahçelerden sosyal projelere yönelik çalışmaları aralıksız şekilde devam ediyor.
 Tarih: 15-02-2022 10:29:44   Güncelleme: 15-02-2022 11:03:44
ÇEKMEKÖY'DE YENİ PROJELER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Modern ve model Çekmeköy vizyonuna uygun projeleri Çekmeköy’de yaşayan 7’den 70’e tüm vatandaşlara hitap eden çalışmalar gerçekleştiren Çekmeköy Belediyesi, Başkan Ahmet Poyraz önderliğinde 2022 ‘de de çalışmalarına hummalı şekilde devam ediyor.

ATIK AYRIŞTIRMA MERKEZİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Çevremize verilen olumsuz etkilerin giderilmesi, doğal kaynaklarımızın korunması ve gelecek nesillere yaşanılabilecek bir dünya bırakabilmek  için ilçede gerçekleştirilen sıfır atık projesi kapsamında yeni bir tesis inşa ediliyor.  Ömerli’de yapımı tamamlanan atık ayrıştırma merkezinde 14 grup atık türü kabul edilecek, bu atıklar geri dönüşümü sağlanarak bertaraf edilmek üzere ilgili tesislere gönderilecek. Tesislerde incelemelerde bulunan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Yaptığımız çalışmalarla 18.08.2020 tarihinde belediye olarak sıfır atık belgesini almaya hak kazanmıştık. Sıfır atık projemizi öncelikle tüm hizmet binalarımızda uygulamaya başladık ve ortak kullanım alanlarında sıfır atık toplama noktaları oluşturup atıkların burada biriktirilip toplanmasını sağladık. Bu kapsamda tüm okullar ve kamu kurumları başta olmak üzere eğitimlerimizi de verdik. Belediye hizmet binalarımız, kamu kurum ve kuruluşlarından  sonra ilçe genelinde de çalışmalarımıza hız vererek 100 adet tekstil kumbarası, 230 adet cam kumbarası, 25 noktaya mobil atık getirme evleri yerleştirildik. Mobil atık getirme evlerinde; küçük elektronik eşyalar, kağıt karton atıklar, plastik atıklar, metal atıklar, atık ilaçlar, atık piller, bitkisel atık yağlar olmak üzere 7 atık toplama haznesi bulunmakta ve diğer atıklarla karıştırılmadan geri dönüşümü/bertarafı sağlanmaktayız. Ömerli Mahallemizde inşa ettiğimiz bu  tesisle geri dönüşümde daha etkili çalışmalar yapacağız,” dedi.

YENİLENEN ALEMDAĞ KENT MEYDANI AÇILDI

Artırılmış dinlenme ve yeşil alanları, engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun şekilde düzenlenmiş yapısı ile Modern ve Model Çekmeköy Vizyonuna uygun hale getirilen Alemdağ Kent Meydanı açıldı. Alemdağ Eski Belde Belediye Başkanı Merhum Mehmet Yaşa’nın adının yaşatılacağı meydanın açılış törenine; Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, Merhum Mehmet Yaşa’nın eşi Fatma Yaşa ve Kızı Şura Yaşa katıldı.745 m² alan üzerine kurulan meydanda yeşil alan, sert zemin uygulamaları yapılırken, dinlenme ve oturma alanları, aydınlatma sistemi ve çöp kutuları tamamen yenilendi.

ÇİÇEK EVLERİNE KAVUŞMANIN MUTLULUĞUNU GÖBEK ATARAK YAŞADILAR

Çekmeköy Belediyesi’nin Roman vatandaşlar için inşa ettiği Çiçek Evleri’nin ilki Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı Şahinbey Caddesi girişinde açıldı.  Roman vatandaşların çalgılar ve şarkılarıyla renklendirdiği açılışa Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti İlçe Başkanı Akın İlhan, Çekmeköy Roman Derneği Başkanı İsmet Kezlere  ve vatandaşlar katıldı. Yıl içerisinde yapım çalışmaları devam edecek ve ilçenin dört bir yanına konumlandırılacak bu merkezler; cam ağırlıklı olarak inşa edilerek Roman vatandaşlara tahsis edilecek. Programda konuşan Çekmeköy Roman Derneği Başkanı İsmet Kezlere, “Belediye Başkanımızdan roman vatandaşlar dışarıda çiçek satıyorlar, onlara çiçek evi yapılmasını istiyoruz diye ricada bulunduk. Başkanımız ve ekibinden Allah razı olsun, çok güzel bir çalışma sundular. Roman halkı olarak çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Roman vatandaşlar teslim töreninde çalgılar eşliğinde doyasıya eğlenirken, Çiçek evi teslim edilen Nilüfer Yongacı, “Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizi kışın soğuktan, ilkbaharın yağmurdan, yazın ise sıcaktan kurtardı” dedi.

YENİ TAKSİ DURAKLARI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Çekmeköy Belediyesi taksi durakları için yeni bir çalışmaya imza atıyor. İlçede bulunan taksi durakları vatandaşlara daha iyi hizmet verilebilmesi için modernize ediliyor.  Bu şehri birlikte kurduk birlikte yönetiyoruz diyen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,  yaptığı esnaf ve halk ziyaretlerinde hem vatandaşlardan hem de taksici esnafından gelen talepler doğrultusunda böyle bir karar alındığını belirtti. Toplamda 28 m² kapalı alan ve çevresinde 70 cm saçağa sahip, saçak altında ahşap bank konumlandırılarak yarı açık mekan kullanımı bulunan yeni duraklarının içinde; 18 m² net kapalı alan, 10 m2 açık alan, ortak kulanım alanı, çay ocağı tezgahı ve WC bulunuyor.  Mehmet Akif Mahallesi Üstündağ Sokakta bulunan İdealist Emniyet Taksi durağının konumunun ise değiştirilmesine karar verildi.

ÇEKMEKÖY’ÜN YENİ PRESTİJ CADDESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Hayatın her alanına dokunan projeleri ile sahada olan Çekmeköy Belediyesi; kent yaşamına uygun prestij caddelerine bir yenisini daha ekliyor. Sultançiftliği Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde yapım çalışmaları devam eden prestij cadde tamamlandığında ; Yüzlerce metrelik yürüyüş ve bisiklet parkuru, spor ve dinlenme alanları, engelli araç şarj istasyonu, otopark ve ücretsiz WİFİ hizmeti vatandaşların hizmetine sunulmuş olacak.

ÇEKMEKÖY’DE KÜTÜPHANESİZ MAHALLE KALMAYACAK

Çekmeköy Belediyesi Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle inşa ettiği kütüphanelere yenileri eklemek için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz aylarda Ekşioğlu, Cumhuriyet, Mehmet Akif ve Merkez Mahalelerinde; her birinin içinde birçok alanda yazılmış toplam 6 bin 500 kitabın yer aldığı kütüphanelerin açılışı yapılmıştı.  10 yeni kütüphane için de çalışmalara başlayan Çekmeköy Belediyesi; Koçullu, Ömerli, Hüseyinli, Nişantepe, Aydınlar, Çatalmeşe, Sultançiftliği, Mimar Sinan, Merkez ve Kirazlıdere Mahallerin’de kütüphane inşa edilmek üzere çalışmalara başladı.

DOĞA PARK’A SES BARİYERİ

Çekmeköy’ün en büyük parkı konumunda olan Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı’nda ses bariyeri inşa ediliyor.  Vatandaşların daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için inşa edilmeye başlanan ses bariyerinin tasarımlarını yine vatandaşlar seçti. Park çevresinde düzenlenen anket çalışmasıyla seçilen tasarımın uygulandığı bariyerlerde çalışmalar devam ediyor.

ÖMERLİ SPOR TESİSLERİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Çekmeköy Belediyesi yaptığı çalışmayla Ömerli Mahallesi'ni bir spor merkezi haline getirilecek. Mahallede yapılan çalışmayla mevcut spor tesisleri yıkılarak yeniden yapılacak.  Kültür Bakanlığı standartlarına uygun otel binası ve FİFA standartlarına uygun hale getirilecek futbol tesislerinde amatör ve profesyonel takımlar kamp yapabilecek. 2000 m2’lik kapalı alanlı, 2.000 kişilik seyirci kapasiteli stadı, orman içerisinde koşu ve yürüyüş parkurları, araç park alanları, idari ofisler,  halı sahalar ve basketbol sahalarının bulunacağı tesislerle Çekmeköy’e bir kalıcı eser daha kazandırılmış olacak.

YENİ PROJELER TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Çekmeköy Belediyesi’nin spordan sağlığa, park ve bahçelerden sosyal projelere yönelik çalışmaları aralıksız şekilde devam ediyor.

Modern ve model Çekmeköy vizyonuna uygun projeleri Çekmeköy’de yaşayan 7’den 70’e tüm vatandaşlara hitap eden çalışmalar gerçekleştiren Çekmeköy Belediyesi, Başkan Ahmet Poyraz önderliğinde 2022 ‘de de çalışmalarına hummalı şekilde devam ediyor.

ATIK AYRIŞTIRMA MERKEZİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.

Çevremize verilen olumsuz etkilerin giderilmesi, doğal kaynaklarımızın korunması ve gelecek nesillere yaşanılabilecek bir dünya bırakabilmek  için ilçede gerçekleştirilen sıfır atık projesi kapsamında yeni bir tesis inşa ediliyor.  Ömerli’de yapımı tamamlanan atık ayrıştırma merkezinde 14 grup atık türü kabul edilecek, bu atıklar geri dönüşümü sağlanarak bertaraf edilmek üzere ilgili tesislere gönderilecek.

Tesislerde incelemelerde bulunan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Yaptığımız çalışmalarla 18.08.2020 tarihinde belediye olarak sıfır atık belgesini almaya hak kazanmıştık. Sıfır atık projemizi öncelikle tüm hizmet binalarımızda uygulamaya başladık ve ortak kullanım alanlarında sıfır atık toplama noktaları oluşturup atıkların burada biriktirilip toplanmasını sağladık. Bu kapsamda tüm okullar ve kamu kurumları başta olmak üzere eğitimlerimizi de verdik. Belediye hizmet binalarımız, kamu kurum ve kuruluşlarından  sonra ilçe genelinde de çalışmalarımıza hız vererek 100 adet tekstil kumbarası, 230 adet cam kumbarası, 25 noktaya mobil atık getirme evleri yerleştirildik. Mobil atık getirme evlerinde; küçük elektronik eşyalar, kağıt karton atıklar, plastik atıklar, metal atıklar, atık ilaçlar, atık piller, bitkisel atık yağlar olmak üzere 7 atık toplama haznesi bulunmakta ve diğer atıklarla karıştırılmadan geri dönüşümü/bertarafı sağlanmaktayız. Ömerli Mahallemizde inşa ettiğimiz bu  tesisle geri dönüşümde daha etkili çalışmalar yapacağız,” dedi.

 

YENİLENEN ALEMDAĞ KENT MEYDANI AÇILDI

Artırılmış dinlenme ve yeşil alanları, engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun şekilde düzenlenmiş yapısı ile Modern ve Model Çekmeköy Vizyonuna uygun hale getirilen Alemdağ Kent Meydanı açıldı.

Alemdağ Eski Belde Belediye Başkanı Merhum Mehmet Yaşa’nın adının yaşatılacağı meydanın açılış törenine; Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, Merhum Mehmet Yaşa’nın eşi Fatma Yaşa ve Kızı Şura Yaşa katıldı.

745 m² alan üzerine kurulan meydanda yeşil alan, sert zemin uygulamaları yapılırken, dinlenme ve oturma alanları, aydınlatma sistemi ve çöp kutuları tamamen yenilendi.

 

ÇİÇEK EVLERİNE KAVUŞMANIN MUTLULUĞUNU GÖBEK ATARAK YAŞADILAR

Çekmeköy Belediyesi’nin Roman vatandaşlar için inşa ettiği Çiçek Evleri’nin ilki Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı Şahinbey Caddesi girişinde açıldı.  Roman vatandaşların çalgılar ve şarkılarıyla renklendirdiği açılışa Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti İlçe Başkanı Akın İlhan, Çekmeköy Roman Derneği Başkanı İsmet Kezlere  ve vatandaşlar katıldı.

Yıl içerisinde yapım çalışmaları devam edecek ve ilçenin dört bir yanına konumlandırılacak bu merkezler; cam ağırlıklı olarak inşa edilerek Roman vatandaşlara tahsis edilecek.

Programda konuşan Çekmeköy Roman Derneği Başkanı İsmet Kezlere, “Belediye Başkanımızdan roman vatandaşlar dışarıda çiçek satıyorlar, onlara çiçek evi yapılmasını istiyoruz diye ricada bulunduk. Başkanımız ve ekibinden Allah razı olsun, çok güzel bir çalışma sundular. Roman halkı olarak çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Roman vatandaşlar teslim töreninde çalgılar eşliğinde doyasıya eğlenirken, Çiçek evi teslim edilen Nilüfer Yongacı, “Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Bizi kışın soğuktan, ilkbaharın yağmurdan, yazın ise sıcaktan kurtardı” dedi.

YENİ TAKSİ DURAKLARI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Çekmeköy Belediyesi taksi durakları için yeni bir çalışmaya imza atıyor. İlçede bulunan taksi durakları vatandaşlara daha iyi hizmet verilebilmesi için modernize ediliyor.  Bu şehri birlikte kurduk birlikte yönetiyoruz diyen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,  yaptığı esnaf ve halk ziyaretlerinde hem vatandaşlardan hem de taksici esnafından gelen talepler doğrultusunda böyle bir karar alındığını belirtti.

Toplamda 28 m² kapalı alan ve çevresinde 70 cm saçağa sahip, saçak altında ahşap bank konumlandırılarak yarı açık mekan kullanımı bulunan yeni duraklarının içinde; 18 m² net kapalı alan, 10 m2 açık alan, ortak kulanım alanı, çay ocağı tezgahı ve WC bulunuyor.  Mehmet Akif Mahallesi Üstündağ Sokakta bulunan İdealist Emniyet Taksi durağının konumunun ise değiştirilmesine karar verildi.

ÇEKMEKÖY’ÜN YENİ PRESTİJ CADDESİNDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Hayatın her alanına dokunan projeleri ile sahada olan Çekmeköy Belediyesi; kent yaşamına uygun prestij caddelerine bir yenisini daha ekliyor. Sultançiftliği Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde yapım çalışmaları devam eden prestij cadde tamamlandığında ; Yüzlerce metrelik yürüyüş ve bisiklet parkuru, spor ve dinlenme alanları, engelli araç şarj istasyonu, otopark ve ücretsiz WİFİ hizmeti vatandaşların hizmetine sunulmuş olacak.

ÇEKMEKÖY’DE KÜTÜPHANESİZ MAHALLE KALMAYACAK

Çekmeköy Belediyesi Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle inşa ettiği kütüphanelere yenileri eklemek için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz aylarda Ekşioğlu, Cumhuriyet, Mehmet Akif ve Merkez Mahalelerinde; her birinin içinde birçok alanda yazılmış toplam 6 bin 500 kitabın yer aldığı kütüphanelerin açılışı yapılmıştı.  10 yeni kütüphane için de çalışmalara başlayan Çekmeköy Belediyesi; Koçullu, Ömerli, Hüseyinli, Nişantepe, Aydınlar, Çatalmeşe, Sultançiftliği, Mimar Sinan, Merkez ve Kirazlıdere Mahallerin’de kütüphane inşa edilmek üzere çalışmalara başladı.

DOĞA PARK’A SES BARİYERİ

Çekmeköy’ün en büyük parkı konumunda olan Şehit Üsteğmen Arif Kalafat Doğa Parkı’nda ses bariyeri inşa ediliyor.  Vatandaşların daha kaliteli vakit geçirebilmeleri için inşa edilmeye başlanan ses bariyerinin tasarımlarını yine vatandaşlar seçti. Park çevresinde düzenlenen anket çalışmasıyla seçilen tasarımın uygulandığı bariyerlerde çalışmalar devam ediyor.

ÖMERLİ SPOR TESİSLERİ’NDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Çekmeköy Belediyesi yaptığı çalışmayla Ömerli Mahallesi'ni bir spor merkezi haline getirilecek. Mahallede yapılan çalışmayla mevcut spor tesisleri yıkılarak yeniden yapılacak.  Kültür Bakanlığı standartlarına uygun otel binası ve FİFA standartlarına uygun hale getirilecek futbol tesislerinde amatör ve profesyonel takımlar kamp yapabilecek. 2000 m2’lik kapalı alanlı, 2.000 kişilik seyirci kapasiteli stadı, orman içerisinde koşu ve yürüyüş parkurları, araç park alanları, idari ofisler,  halı sahalar ve basketbol sahalarının bulunacağı tesislerle Çekmeköy’e bir kalıcı eser daha kazandırılmış olacak.

ÇEKMEKÖY’E 5 YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

Sağlık alanında yapılan birçok çalışmaya ek olarak ilçenin 5 farklı mahallesine aile sağlığı merkezi inşa etmek için çalışmalar başladı. Kirazlıdere Mahallesi’nde tamamlanan aile sağlığı merkezinde tefrişat çalışmaları devam ederken, Nişantepe, Merkez Mahallesi, Reşadiye Mahallelerinde aile sağlığı merkezlerinde çalışmalar devam ediyor. Çatalmeşe Mahallesi’nde ise yer tahsisi yapılan ASM de çalışmalar çok yakında başlayacak.

ÇEKMEKÖY’E 5 YENİ AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

Sağlık alanında yapılan birçok çalışmaya ek olarak ilçenin 5 farklı mahallesine aile sağlığı merkezi inşa etmek için çalışmalar başladı. Kirazlıdere Mahallesi’nde tamamlanan aile sağlığı merkezinde tefrişat çalışmaları devam ederken, Nişantepe, Merkez Mahallesi, Reşadiye Mahallelerinde aile sağlığı merkezlerinde çalışmalar devam ediyor. Çatalmeşe Mahallesi’nde ise yer tahsisi yapılan ASM de çalışmalar çok yakında başlayacak.

 

 

  DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Trabzonspor 38 23 3 12 69 36 81 +33
2 Fenerbahçe 38 21 7 10 73 38 73 +35
3 Konyaspor 38 20 10 8 66 45 68 +21
4 Başakşehir FK 38 19 11 8 56 36 65 +20
5 Alanyaspor 38 19 12 7 67 58 64 +9
6 Beşiktaş 38 15 9 14 56 48 59 +8
7 Antalyaspor 38 16 11 11 54 47 59 +7
8 Fatih Karagümrük 38 16 13 9 47 52 57 -5
9 Adana Demirspor 38 15 13 10 60 47 55 +13
10 Sivasspor 38 14 12 12 52 50 54 +2
11 Kasımpaşa 38 15 15 8 67 57 53 +10
12 Hatayspor 38 15 15 8 56 60 53 -4
13 Galatasaray 38 14 14 10 51 53 52 -2
14 Kayserispor 38 12 15 11 54 61 47 -7
15 Gaziantep FK 38 12 16 10 48 56 46 -8
16 Giresunspor 38 12 17 9 41 47 45 -6
17 Çaykur Rizespor 38 10 22 6 44 71 36 -27
18 Altay 38 9 22 7 39 57 34 -18
19 Göztepe 38 7 24 7 40 77 28 -37
20 Yeni Malatyaspor 38 5 28 5 27 71 20 -44
Takım O G M B A Y P AV
1 MKE Ankaragücü 36 21 8 7 56 31 70 +25
2 Ümraniyespor 36 21 8 7 64 37 70 +27
3 Bandırmaspor 36 19 12 5 56 34 62 +22
4 İstanbulspor 36 17 10 9 57 40 60 +17
5 BB Erzurumspor 36 16 10 10 55 44 58 +11
6 Eyüpspor 36 15 9 12 56 44 57 +12
7 Samsunspor 36 13 11 12 54 46 51 +8
8 Boluspor 36 14 14 8 42 44 50 -2
9 Manisa FK 36 14 15 7 45 44 49 +1
10 Tuzlaspor 36 13 13 10 45 44 49 +1
11 Denizlispor 36 14 15 7 46 50 49 -4
12 Keçiörengücü 36 13 14 9 45 47 48 -2
13 Gençlerbirliği 36 14 16 6 44 54 48 -10
14 Adanaspor 36 12 15 9 40 44 45 -4
15 Altınordu 36 14 19 3 45 62 45 -17
16 Kocaelispor 36 12 16 8 40 49 44 -9
17 Bursaspor 36 12 16 8 43 53 44 -10
18 Menemenspor 36 8 14 14 42 57 38 -15
19 Balıkesirspor 36 3 30 3 26 77 12 -51
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 38 28 2 8 82 25 92 +57
2 Sakaryaspor 38 21 5 12 74 35 75 +39
3 Kırşehir Belediyespor 38 21 8 9 57 32 72 +25
4 Kırklarelispor 38 19 6 13 60 32 70 +28
5 Van Spor 38 21 11 6 59 35 69 +24
6 Bodrumspor 38 18 11 9 80 48 63 +32
7 Etimesgut Belediyespor 38 18 13 7 63 36 61 +27
8 Karacabey Belediyespor 38 15 12 11 52 41 56 +11
9 Turgutluspor 38 16 16 6 44 56 54 -12
10 Serik Belediyespor 38 13 11 14 51 48 53 +3
11 Pendikspor 38 15 16 7 66 53 52 +13
12 Pazarspor 38 15 18 5 60 64 50 -4
13 Tarsus İdman Yurdu 38 13 15 10 56 55 49 +1
14 Bayburt Özel İdare Spor 38 14 18 6 52 61 48 -9
15 Sivas Belediyespor 38 11 14 13 63 58 46 +5
16 1922 Konyaspor 38 11 18 9 47 49 42 -2
17 Kastamonuspor 38 8 18 12 31 58 36 -27
18 Elazığspor 38 10 22 6 61 90 33 -29
19 Mamak FK 38 6 26 6 32 121 24 -89
20 Kardemir Karabükspor 38 1 34 3 16 109 3 -93
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 30 20 2 8 43 18 68 +25
2 1928 Bucaspor 30 20 3 7 58 18 67 +40
3 Yeşilyurt Belediyespor 30 17 8 5 50 27 56 +23
4 Ofspor 30 14 5 11 43 31 53 +12
5 Arnavutköy Belediye 30 13 8 9 40 29 48 +11
6 Edirnespor 30 12 9 9 34 31 45 +3
7 Belediye Derincespor 29 10 9 10 38 29 40 +9
8 Artvin Hopaspor 30 10 11 9 41 44 39 -3
9 Fatsa Belediyespor 30 10 12 8 22 31 38 -9
10 Kızılcabölükspor 30 9 11 10 34 33 37 +1
11 Nevşehir Belediyespor 30 9 14 7 31 31 34 0
12 Çankaya FK 30 10 16 4 28 48 34 -20
13 1877 Alemdağspor 30 9 15 6 37 48 33 -11
14 Antalya Kemerspor 30 7 17 6 27 50 27 -23
15 Payasspor 29 5 16 8 29 53 23 -24
16 Manisaspor 30 1 20 9 22 56 12 -34
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 21/05/2022 Bursaspor 1 - 0 Menemenspor
 21/05/2022 Kocaelispor 4 - 1 Adanaspor
 21/05/2022 Gençlerbirliği 2 - 4 Ümraniyespor
 21/05/2022 Keçiörengücü 1 - 2 MKE Ankaragücü
 20/05/2022 Denizlispor 4 - 0 BB Erzurumspor
 20/05/2022 İstanbulspor 0 - 0 Bandırmaspor
 20/05/2022 Balıkesirspor 0 - 3 Eyüpspor
 20/05/2022 Tuzlaspor 2 - 4 Samsunspor
 20/05/2022 Boluspor 2 - 1 Altınordu
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/05/2022 Elazığspor 1 - 0 Fatsa Belediyespor
 07/05/2022 Kahta 02 Spor 6 - 0 Başkent Gözgözler Akademi FK
 07/05/2022 Nevşehir Belediyespor 3 - 3 Bergama Belediyespor
 07/05/2022 Batman Petrolspor 2 - 1 Arnavutköy Belediye
 07/05/2022 Sancaktepe FK 0 - 2 Artvin Hopaspor
 07/05/2022 Hendek Spor 0 - 1 Bursa Yıldırımspor
 07/05/2022 1954 Kelkit Bld.Spor 0 - 2 Karaman Futbol Kulübü
 07/05/2022 Çatalcaspor 1 - 0 Osmaniyespor FK
 07/05/2022 Erbaaspor 1 - 4 Belediye Kütahyaspor
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI