Çekmeköy’de bayrağı daha ileriye taşımak için adayım…

Çekmeköy Belediyesi’nin sevilen Başkan Yardımcılarından Fatih Sırmacı, 22 yıldır Ak Parti’nin mensubu olmaktan gurur duyduğunu belirterek; “ 22 yıl evvel, “Önce Millet” düsturuyla AK Parti çatısı altında başladığım bu onurlu mücadeleyi, bugüne dek aynı azim ve istekle sürdürmeye devam ettim.” diyerek Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı açıkladı.
 Tarih: 16-11-2023 17:49:18   Güncelleme: 16-11-2023 18:03:18
Çekmeköy’de bayrağı daha ileriye taşımak için adayım…

AK Parti’nin kurulduğu süre içerisinde önemli görevlerde bulunan Fatih Sırmacı sırasıyla; İl Gençlik Kolları’nda Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Gençlik Kollarımızdaki Başkan Yardımcılığı, Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı görevi ve 2014 yılından bu yana da Çekmeköy ve İBB Meclis Üyeliği, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığı ve Çekmeköy Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekilliği görevlerini başarı ile yürüttü.

Fatih Sırmacı, Çekmeköy Belediye Başkan Adaylığı başvurusunu AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Av.Akın İlhan’a teslim ederek şunları söyledi;  “Halka hizmet hakka hizmettir” diyerek dava bilinciyle istikametimizden şaşmadan siyaset yaptığım AK Partimiz’den, Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu yaptım”

“Vatan demek millet demek, millet demek hizmet demek”

Aktif siyasete üniversite yıllarında başladığını belirten Fatih Sırmacı sözlerine şöyle devam etti; “Ülkeme her alanda hizmet etmek başlıca gayem oldu. Özellikle 2001 yılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde kurulan Ak Partimizin, iktidarda olduğu bu 22 yıllık süreç, ülkemizin tam anlamıyla altın çağını yaşadığı bir dönemdir. Ben de aynı dönemde bu sevdaya gönül verip partimizin çizdiği yolda yürümeye başladım. Partimiz bize en başından beri şunu benimsetti. “Vatan demek millet demek, millet demek hizmet demek.” Ben de bu yolda Ak Parti teşkilatlarımızda verilen her görevi kutsal bilip büyük bir onurla yerine getirdim. Bunlar, söz ettiğim gibi partimiz teşkilatlarının her aşamasındaki görevlerdi. İlk olarak İl Gençlik Kolları’nda Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım. Bunu yine İl Gençlik Kollarımızdaki Başkan Yardımcılığı, Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı görevleri takip etti. Teşkilatımızın her kademesinde halkımız için faydalı olmaya çalıştım. 2014 yılından bu yana Çekmeköy ve İBB Meclis Üyeliği, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılığı ve Çekmeköy Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkan Vekilliği görevini yürütmekteyim.

 “Yegâne amacımız, ilçemizi daha ileriye taşımak”

Ülkemizin yetiştirdiği kıymetli belediye başkanlarından biri olan Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’ı da burada zikretmek isterim. Zira Çekmeköy’de göreve geldiğimden bu yana kendilerinin hizmet aşkı ve halka karşı mesafesiz oluşu, bana ve yol arkadaşlarıma ışık tutmuş, çalışma şevkimizi arttırarak daha iyisini yapma konusunda bizleri her zaman gayretlendirmiştir. Bu anlamda yegâne amacımız, ilçemizi daha ileriye taşımak, modern şehircilik usul ve esaslarının uygulandığı, tüm gelişmiş imkân ve donatılara sahip, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren çevresel düzenlemelerle ideal bir yaşam alanı haline getirmek oldu. Çok şükür başkanımızın öncülüğünde bu hedefe yönelik çok işler başardık

 “Biz halka efendi değil, hizmetkâr olmaya geldik”

Şimdi yoğun bir sürecin daha içine giriyoruz. Bu süreçte şahsıma destek veren ve dualarıyla yanımda olan herkese şükranlarımı sunuyorum. “Biz halka efendi değil, hizmetkâr olmaya geldik” diyen ve bize duydukları güveni her daim hissettiren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, şehrimize onurla ve gururla hizmet etmiş geçmiş dönem İl Başkanlarımıza ve İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’ye, geçmiş dönem ilçe başkanlarımıza ve İlçe Başkanımız Akın İlhan’a, bölge milletvekillerimize, Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz’a ve birlikte görev yaptığım mesai arkadaşlarıma en derin saygılarımı iletiyorum.

 “Bayrağı daha ilerilere taşımayı Allah bizlere nasip etsin”

Yol almak değil, o yolu nasıl aldığınız önemlidir. Biz Allah’tan her zaman hizmetle geçecek bir ömür diledik. Temennimiz odur ki; nasibimiz de öyle olsun. Çekmeköy’e hizmet yarışında bayrağı daha ilerilere taşımayı Allah bizlere nasip etsin. Heyecanımız ve azmimiz, ilk günkü gibi sağlam ve diri. Yolumuz açık, akıbetimiz hayır olsun.” dedi.

Fatih Sırmacı Çekmeköylü lere Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı duyurusunu sosyal medya hesaplarından şu sözlerle dururdu.

Kıymetli komşularım, değerli Çekmeköylü hemşehrilerim;

22 yıl evvel, “Önce Millet” düsturuyla AK Parti çatısı altında başladığım bu onurlu mücadeleyi, bugüne dek aynı azim ve istekle sürdürmeye devam ettim. 

Üniversite yıllarında kapısından adım attığım, halka hizmet hakka hizmettir diyerek dava bilinciyle istikametimizden şaşmadan siyaset yaptığım AK Partimiz’den, Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurumu yapmış bulunuyorum.

Halkımızın her bir ferdine en kalbi selam ve sevgilerimi iletiyor, destekleriniz ve en büyük dayanağım olan dualarınız için şimdiden şükranlarımı sunuyorum.

Başvurumuzun Çekmeköy’ümüz için hayırlı olmasını diliyorum.

Selam, saygı ve muhabbetlerimle…

 

 

 

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI