ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ'NDEN OKULLARA TEMİZLİK SETİ DESTEĞİ

Çekmeköy Belediyesi, ilçe genelindeki tüm devlet okullarında her yıl yaptığı temizlik malzemesini desteğini bu yılda sürdürüyor.
 Tarih: 27-09-2023 12:56:19   Güncelleme: 27-09-2023 13:21:19
ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ'NDEN OKULLARA TEMİZLİK SETİ DESTEĞİ

Yeni eğitim öğretim dönemi öncesi okullarda bakım, onarım ve tadilat işlerini tamamlayan Çekmeköy Belediyesi, Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak öğrencilerin daha iyi koşullarda eğitim görmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu Kapsamda öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda eğitim almasını destekleyen Çekmeköy Belediyesi, ilçedeki 53 devlet okulunda her yıl olduğu gibi bu yılda da temizlik malzemesi desteğinde bulundu.

Okullara teslim edilen temizlik malzemesi setleri içerisinde; Sıvı El Sabunu, Çamaşır Suyu, Sıvı Arap Sabunu, Yüzey Temizlik Maddesi, Sıvı Bulaşık Deterjanı, Cam Temizleme Maddesi, Banyo Temizleme Maddesi ve Sıvı Ovma Maddesi yer alıyor.

Eğitim alanında öğrencilerimiz için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirten Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “ Eğitim alanında ilçemizdeki devlet okullarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için yanlarında olmaya devam ediyoruz. Evlatlarımızın sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için okullarımıza içerisinde çeşitli temizlik malzemelerinin bulunduğu setleri teslim ettik. Her gerçekleştirdiğimiz bu hizmetimizi bu senede sürdürüyoruz. Sağlıklı bireyler sağlıklı toplumların yapı taşlarıdır. Evlatlarımızın en iyi şekilde eğitimlerini almaları için elimizden gelen yardımları yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

  

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ÇEKMEKÖY Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI