Bağcılar’da 10 Tarım Kredi Kooperatifi Marketi daha açılacak

Bağcılar Belediyesi, ilçe sınırları içinde 10 ayrı noktada açılması planlanan Tarım Kredi Kooperatifi Marketi açılması için destek veriyor. Yeni adreslerin hizmete girmesiyle birlikte ilçedeki Tarım Kredi Kooperatifi marketi sayısı 14’e çıkacak.
 Tarih: 25-10-2023 23:42:26
Bağcılar’da 10 Tarım Kredi Kooperatifi Marketi daha açılacak

Bağcılar Belediyesi, 22 mahallede bulunan sokaklarda yeni açılacak işyerleri için tüm hızıyla destek veriyor. Müracaatta bulunan vatandaşlara belediye tarafından kolaylıklar sağlanıyor. Son olarak ise Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin doğrudan üreticiden aldığı doğal ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla vatandaşlara ulaştıran Tarım Kredi Kooperatif Marketi için bir çalışma yapıldı. Fevzi Çakmak Mahallesi’nde 4, Yavuz Selim Mahallesi’nde 3 ve Demirkapı, Sancaktepe ile Mahmutbey mahallelerinde de 1’er tane olmak üzere 10 ayrı adrese yer desteği verildi. Bu adreslerin faaliyete girmesiyle 4 olan Tarım Kredi Kooperatifi Marketi sayısı 14’e yükselecek.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri, uygun ve kaliteli ürünleriyle vatandaşların beğenisini kazandı. Bu marketlerin sayısının artışı kaliteye kavuşmasını kolaylaştıracak” dedi.

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BAĞCILAR Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI