BAĞCILAR BELEDİYESİ 2023 FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI ÖZDEMİR, “KURUMSAL BAŞARI PERFORMANS PUANIMIZIN 100 ÜZERİNDEN 96,52 OLARAK GERÇEKLEŞTİĞİNİ BELİRTMEK İSTERİM”
 Tarih: 18-04-2024 15:38:07
BAĞCILAR BELEDİYESİ 2023 FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

Bağcılar Belediye Meclisi’nin Nisan ayı ikinci oturumunda 2023 Yılı Belediye Faaliyet Raporu kabul edildi. Toplantıda kentsel dönüşümden altyapıya, eğitimden gençlere kadar pek çok alanda Bağcılar’ın gelişimine yönelik çalışmalar anlatıldı.

Meclis Başkan Vekili Sibel Betül Birer’in başkanlığında gerçekleşen meclis oturumunda Bağcılar Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün 2022 Yılı Faaliyet Raporuna ilişkin teklifi de görüşüldü. Hazırlanan raporda 2023’te kentsel dönüşüm, afet yönetimi, çevre, sosyal ve kültürel faaliyetler ile sosyal destek alanında Bağcılar Belediyesi’nin verdiği hizmet ve yatırımların sunumu yapıldı. Ayrıca 2024 yılı içerisinde yapılacak projelerde ele alındı.

ORTAK ÇABANIN SONUCU

2023 yılı sonunda belirledikleri, stratejik amaç ve hedeflere ulaştıklarını söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “Kurumsal başarı performans puanımızın 100 üzerinden 96,52 olarak gerçekleştiğini belirtmek isterim. Bu başarı düzeyi, belediyemizin hizmet kalitesini artırmak, vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmetler sunmak ve ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için, ekibimizle gösterdiğimiz ortak çabanın bir sonucudur” dedi.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BAĞCILAR Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI