ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI YILDIRIM MAZBATASINI ALDI

İSMET YILDIRIM:“BİZE OY VERSİN VERMESİN, HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
 Tarih: 05-04-2024 00:23:03
ÜMRANİYE BELEDİYE BAŞKANI YILDIRIM MAZBATASINI ALDI

31 Mart Yerel Seçimleri’nde yeniden başkan seçilen Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, mazbatasını alarak görevine başladı.

Ümraniye Belediye Başkanlığı’nı tekrar kazanan İsmet Yıldırım, mazbatasını aldı. Mazbatasını aldıktan sonra personelle bir araya gelen Başkan Yıldırım’ı, çalışanlar çiçek ve alkışlarla karşıladı.

Personele seslenen Yıldırım,  31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri’nin Türkiye’ye İstanbul’a ve Ümraniye’ye  hayırlar getirmesini temenni ederek, “17’inci seçimi geride bıraktık. Ümraniye’de yine seçildik. Tüm kademelerde görev alan kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bize oy versin vermesin, herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Seçim sonuçlarından çıkarılacak çok önemli dersler olduğunun altını çizen Başkan Yıldırım, “Tüm partililerin bir ders çıkarması gerekiyor. Seçmen sandığa gitmedi. ‘Biz Cumhurbaşkanımızı da sizi de seviyoruz. Ancak sandığa gitmiyoruz’ dedi. Bu bize bir düşünme fırsatı veriyor. Bundan sonra daha çok çalışacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Yıldırım daha sonra makamında Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, AK Parti İstanbul Milletvekili Tuğba Işık Ercan, AK Parti İlçe Başkanı Salim Çetinkaya ve MHP Ümraniye İlçe Başkanı Seyfi Sönmez’i ağırlayarak, tebrikleri kabul etti.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ÜMRANİYE Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI