ilansitesi.net

TUZLALI ÇOCUKLARDAN YÜREKLERİ ISITAN GÖRÜNTÜ

KALDIRIM ÇALIŞMASI YAPAN TUZLA BELEDİYESİ PERSONELİNE MAHALLENİN ÇOCUKLAR BİRLEŞİP YARDIM ETTİ. BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI, MİNKLERİN BU HAREKETİNİ ÖDÜLLENDİRDİ.
 Tarih: 07-01-2022 15:06:19
TUZLALI ÇOCUKLARDAN YÜREKLERİ ISITAN GÖRÜNTÜ

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Tuzla’nın Aydıntepe Mahallesi’nde bulunan Batu Sokak’ta kaldırım çalışması yaptılar. Belediye ekiplerinin kendi mahallesi için yaptığı çalışmayı gören mahallenin çocukları belediye personeliyle birlikte çalışmalara katıldılar. Ortaya renkli görüntüler çıkarken, durumdan haberdar olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, çocuklara teşekkür ederek ödül olarak pizza ve oyuncak gönderdi.

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Tuzla’nın Aydıntepe Mahallesi’nde bulunan Batu sokak üzerinde bulunan kaldırımları yenileme çalışmaları gerçekleştirdiler. Bu çalışmalar sırasında Batu Sokak’ta oturan ve yaşları 4 ile 6 arasında değişen 5 çocuk, belediye personellerine yardım ederek kaldırımı beraber ördüler. Kaldırım örme çalışmasına kum desteği veren çocuklar, ayrıca mala yardımıyla kaldırım düzleme çalışması da yaptılar. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın durumdan haberi olması üzerine, çocuklara teşekkür ederek ödül olarak pizza ve oyuncak gönderdi. Yürekleri ısıtan görüntülerin yaşandığı kaldırım yapma çalışmaları, kameralar saniye saniye yansıdı.

“AMA OKUSUNLAR”

Kaldırım çalışmaları sırasında çocukların yardım etmek istediklerini belirten belediye personeli, “Biz burada rutin kaldırım çalışması yapıyoruz. Çocuklar geldi yardım etti bize. Bizde teşekkür ettik. Başkanımızda yemek sözü vermiş. Yemeklerini söyledik, başkanımızın gönderdiği hediyeleri verdik. Gelecekleri iyi ama okusunlar” dedi.

 

 

 

  DİĞER TUZLA Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI