TUZLA’NIN GÖNÜLLÜLERİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

BAŞKAN YAZICI, TUZLA BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ İFTARDA GÖNÜLLÜLER İLE BİR ARAYA GELDİ
 Tarih: 23-03-2024 13:00:00
TUZLA’NIN GÖNÜLLÜLERİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen iftarda Gönül Elleri Çarşısı Kadın Kent Gönüllüleri, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı ve eşi Gönül Elleri Çarşısı’nın Kurucu Gönüllüsü Dr. Fatma Yazıcı ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Yazıcı’nın ‘Benim en değerli projem’ dediği Gönül Elleri Çarşısı  iyilik yaymaya devam ediyor. İyilik ağının vazgeçilmezi olan Kadın Kent Gönüllüleri ise Tuzla Belediyesi’nin düzenlediği iftar sofrasında bir araya geldi.

GÖNÜL ELLERİ DEDİK VE GÖNÜL ELİ İLE UZANDIK

İftar programında yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren ve tüm gönüllülere her daim yanlarında oldukları için teşekkürlerini ileten Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, şunları dile getirdi:

“Birçok hizmet gerçekleştirmiş olsak da ben hep Gönül Elleri’nin altını çizdim. Gönül Elleri’nin yaptığı iş benim için en kıymetli işlerden bir tanesidir ve en kıymetli olarak gönlümün bir tarafında tuttum. Tuzlamızın iyilik elçileri, sizler yeri geldiğinde kurduğunuz köprüler Tuzlamızı da aşan birçok güzelliğe imza attınız. Engelli, yetim, yaşlı, dul, kimsesiz, şehit aileleri ve gazilerimiz de dahil olmak üzere herkesle ilgilenebilen bir gönül ağı kurduk. Gönül elleri dedik ve gönül eli ile uzandık. İnsanların en kötü zamanlarında acılarını paylaşarak yanlarında olduk, hepinize teşekkür ediyorum.”

Gönül Elleri Çarşısı’nın Kurucu Gönüllüsü Dr. Fatma Yazıcı da “Çok güzel bir iş yapıyoruz. Biz kadınlar 15 yıldır Tuzla’da bir marka yarattık. Bir iyilik hareketi olan Gönül Elleri Çarşısı’nı sıfırdan var ettik ve var ettiğimiz bu güzellikten hiç vazgeçmedik. Bu kapsamda Tuzlalı gönüllü kadınlarımızı tebrik ediyorum, her geçen gün sayımız arttı” şeklinde konuştu.

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TUZLA Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI