TUZLA’DA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ GELENEKSEL AİLE İFTARI

TUZLA BELEDİYESİ TARAFINFAN YETİMLER İÇİN DÜZENLENEN İFTAR YİNE GÖNÜLLERİ ISITTI
 Tarih: 25-03-2024 12:28:56
 TUZLA’DA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ GELENEKSEL AİLE İFTARI

Tuzla Belediyesi’nin ilçedeki yetimler için düzenlediği Bizim Çocuklarımız Geleneksel Aile İftarı, Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. Yıllardır süregelen bu anlamlı etkinlik, Yetimler Haftası kapsamında toplumun en hassas bireylerine yönelik sevgi ve dayanışmanın güçlü bir ifadesi oldu.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın 14 komisyonunda görev alan gönüllüler, yılın her günü yetim çocukların yanında olmaya devam ediyor. Yetimler Komisyonu da bu anlamda özverili bir çalışma sergiliyor. 

BİR SOFRADA BİRLEŞEN YÜREKLER

Tuzla Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, eşi ve Gönül Elleri Çarşısı Kurucu Gönüllüsü Dr. Fatma Yazıcı ile birlikte iftar sofrasında yetim çocuklarla bir araya geldi.

Başkan Yazıcı, iftar programında yaptığı konuşmada gönüllü kadınlara teşekkürlerini sunarken, "Bugün, özel bir sebeple bir arada olsak da biz aslında 365 gün birlikteyiz" dedi.

HER GÜN, HER AN YANINIZDAYIZ

Gönül Elleri Çarşısı’nın yıl boyunca kesintisiz bir şekilde çalıştığını vurgulayan Yazıcı, “Gönül Elleri Çarşımız, 14 komisyonumuzla ve Yetimler Komisyonumuzun fedakar gönüllüleriyle, yılın her günü, her an sizlerle birlikte. Özel günlerde bir araya gelsek de aslında biz her daim bir aileyiz. Belediye Başkanı olarak görev yaptığım süre boyunca bu birlikteliğin tanığı oldum ve bu dayanışmayı sürdüren tüm gönüllülerimize kalpten teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

UNUTULMAMAK GÜZEL BİR ŞEY

15 yıldan beri Tuzla’da yaşayan Yasemin Karaca ise 2 çocuğu olduğunu dile getirerek, “Her sene olduğu gibi bu sene de iftarda bir araya geldik. Ufaklıklara güzel hediyeler de veriyorlar, elimizi hiçbir zaman bırakmıyorlar, unutulmamak güzel bir şey. Bu yüzden teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TUZLA Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI