TUZLA'DA ANNELER GÜNÜ COŞKUSU

TUZLA BELEDİYESİ’NCE DÜZENLENEN ETKİNLİKTE DERYA BAYKAL İLE SAMİMİ BİR SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRILDİ
 Tarih: 12-05-2024 13:42:07   Güncelleme: 13-05-2024 13:59:07
TUZLA'DA ANNELER GÜNÜ COŞKUSU

Tuzla Belediyesi, Anneler Günü’ne özel Derya Baykal ile söyleşi düzenledi. Ünlü televizyon sunucusu ve tasarımcı Derya Baykal’ın, annelere yönelik deneyimlerini ve önerilerini paylaştığı söyleşi, katılımcılar arasında büyük ilgi gördü.

Şelale Eğitim Parkı’nda düzenlenen etkinliğe Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, eşi Ayşegül Kılınç Bingöl ve anneleri de katıldı. Programı seyretmeye gelen anneler, Derya Baykal ile samimi bir sohbet ortamında buluşarak onun deneyimlerinden ve yaşam felsefesinden ilham aldı. Baykal, annelere özel tavsiyelerde bulunurken, etkinliğin atmosferine renk kattı. Tuzla Belediye Başkanı Bingöl de Derya Baykal ve tüm katılımcılara teşekkür ederek hepsinin Anneler Günü’nü kutladı.

ÇALIŞAN ANNELERİMİZİ BİRAZ DAHA RAHATLATTIĞIMIZ BİR SÜRECİ GETİRECEĞİZ

Belediye Başkanı Bingöl, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Tuzla'da annelerimizin sosyalleşebileceği, çalışabileceği, mutlu olabileceği yeni alanları belediyenin inşa ettiği bir sisteme kavuşturuyor olmayı diliyorum. Bu beş yılda bunları yapacağım. Beşinci yılın sonunda sizler de göreceksiniz; annelerimiz bugünden daha mutlu olabileceği sosyalleşme alanlarına erişecek. En büyük hedeflerimizden birisi de kreşler; 17 mahallemize 17 ayrı kreş açarak çalışan annelerimizi biraz daha rahatlattığımız bir süreci getireceğiz. İyi ki varsınız, fedakarlığınızı biliyorum. Her çocuk annesinin fedakarlığını hisseder ve her çocuğun dünyası da aslında annesi kadar. Dolayısıyla hepinize yürekten teşekkür ediyorum.”

Etkinliğe katılan Derya Özgün, Derya Baykal'ı sosyal medyadan takip ettiğini ve bu etkinliğin kendileri için önemli olduğunu belirtti.

Anneler Günü coşkusunun yaşandığı etkinlik, katılımcılar arasında büyük beğeni topladı. Tuzla Belediyesi, annelere yönelik düzenlediği etkinliklerle toplumda özel günleri unutulmaz kılmaya devam ediyor.

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER TUZLA Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI