“SİZ DEĞERLİ KOMŞULARIMIZA DAHA İYİ HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ“

Başkan İsmet Yıldırım, “Başkanla 5 Çayı” programı kapsamında Huzur mahalle sakinleriyle Selviler Parkı’nda bir araya geldi. Başkan Yıldırım, vatandaşların sorularını tek tek yanıtlayarak, belediye hizmetleriyle ilgili bilgi verdi.
 Tarih: 15-10-2021 12:17:22
“SİZ DEĞERLİ  KOMŞULARIMIZA  DAHA İYİ HİZMET   İÇİN ÇALIŞIYORUZ“

“Başkanla 5 Çayı” programı bu hafta Huzur Mahallesi’nde bulunan Selviler Parkı’nda yapıldı. Başkan Yıldırım, gerçekleşen programda vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Belediye yöneticilerinin de katıldığı programda, vatandaşlarla görüşme yapılarak talep ve önerileri kayıt altına alındı. “Başkanla 5 Çayı” buluşmalarında kayıt altına alınan konular ilgili birimlere yönlendirilerek, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda Başkan İsmet Yıldırım, vatandaşların sorularına cevap vererek, Ümraniye Belediyesi’nin hem Huzur Mahallesi’nde, hem de ilçe genelinde yaptığı çalışmalar ve hayata geçireceği projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Yıldırım mahalle sakinleriyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “SİZ DEĞERLİ KOMŞULARIMIZA DAHA İYİ HİZMET SUNABİLMEK İÇİN BÜYÜK BİR GAYRETLE ÇALIŞIYORUZ. Her şey daha iyi bir Ümraniye için. Biz büyük bir aileyiz. Buluşmamıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

“Başkanla 5 Çayı” programında vatandaşlara çay ve simit ikram edildi. Ayrıca çocuklar için de, ikramda bulunularak, etkinlikler düzenlendi.

 

  DİĞER ÜMRANİYE Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI