Pendikspor Başkanı Mahmut Türkoğlu ilk yarıyı değerlendirdi...

Pendikspor Futbol A.Ş. Başkanı Mahmut Türkoğlu, Spor Toto 1. Lig'in ilk yarısında Pendikspor'un verdiği mücadeleyi değerlendirdi.
 Tarih: 29-12-2022 21:02:58
Pendikspor Başkanı Mahmut Türkoğlu ilk yarıyı değerlendirdi...

Pendikspor Futbol A.Ş. Başkanı Mahmut Türkoğlu'nun açıklaması;,... 

"Tarihimizde ilk defa yükseldiğimiz 1. Lig'de devre arasına girmiş bulunuyoruz. İlk yarının sonu itibariyle 30 puanla, Süper Lig'e yükselme ihtimali olan ilk yedi sıranın içerisindeyiz. Ayrıca ligde en az gol yiyen ikinci takımız.

Pendikspor ailesi olarak, ligin başında hedeflediğimiz yerde olduğumuz için mutluyuz. Devre arasında yapacağımız futbolcu transferleriyle ligi en iyi sırada bitirmek için gayret sarf edeceğiz.

Pendikspor camiası; yönetimi, teknik heyeti, taraftarı ve kentin ileri gelenleriyle, hep birlikte kenetlendiğinde, daha büyük başarılar elde edebilecek önemli bir camiadır. Bunun bilinciyle çalışmalarımıza devam ederek, kırmızı-beyaz renklere gönül veren herkesi mutlu etmek tek isteğimizdir.

Bu önemli yolda bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen başta Pendik Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Cin olmak üzere, Pendikspor Derneğimizin Başkanı Sayın Atakan Yüce'ye ve Pendikspor’ a gönül veren, destekleyen herkese teşekkür ederiz.

#HayallerimizVar

Pendikspor Futbol A.Ş. Başkanı
Mahmut Türkoğlu"

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER PENDİKSPOR Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI