PENDİK AÇEM'DEN MUHTEŞEM YILSONU GÖSTERİSİ

Pendik Belediyesi Aile Çocuk Eğitim Merkezi (AÇEM) yıl sonu gösterileri Atatürk Kültür Merkezi’nde başladı. Cuma gününe kadar sürecek gösterilerin ilkini gerçekleştiren Esenler ve Sülüntepe AÇEM öğrencileri Türk bayraklı şovu izleyenlerden tam not aldı.
 Tarih: 25-05-2024 19:13:55
PENDİK AÇEM'DEN MUHTEŞEM YILSONU GÖSTERİSİ

Pendik Belediyesi Aile Çocuk Eğitim Merkezi (AÇEM) yıl sonu gösterileri başladı. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerde AÇEM’li çocuklar öğretmenleri eşliğinde performanslarını gösterdi. Cuma gününe kadar sürecek etkinliklerin ilkinde Esenler ve Sülüntepe AÇEM öğrencileri, halk oyunları ve dans gösterisi yaptı. Öğrencilerin özellikle Türk bayraklı şovu izleyenlerden tam not aldı. Cuma günkü programla birlikte AÇEM yıl sonu gösterilerine 2.500 velinin katılması öngörülüyor.

8 YILDIR FAALİYET GÖSTERİYOR

Pendik Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren AÇEM’ler 8 yıldır faaliyet gösteriyor. Esenler’den Kavakpınar’a 7 farklı bölgede hizmet veren AÇEM’lerde  4-6 yaş arası çocuklar anneleriyle birlikte okul öncesi eğitim hizmeti alıyor. Ücretsiz olan bu hizmet hakkında Pendik Belediyesinin 444 81 80 numaralı çağrı merkezinde ayrıntılı bilgi alınabiliyor.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER PENDİK Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI