Milli İrade Platformu'ndan dolar kuru bildirisi

Milli İrade Platformu, son günlerde piyasalarda yaşanan dalgalanmayı fırsat bilerek yapılan kara propagandaya tepki göstererek, "Oyuncuları biliyoruz, oyunların farkındayız" açıklaması yaptı.
 Tarih: 24-11-2021 17:00:00
Milli İrade Platformu'ndan dolar kuru bildirisi

Milli İrade Platformu, son günlerde piyasalarda yaşanan dalgalanmayı fırsat bilerek kara propaganda yapanlara asla fırsat vermeyeceklerini belirterek, "Ellerini ovuşturarak Türkiye'nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini ve pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik yine sevindirmeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

Milli İrade Platformu'nun sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Son günlerde finansal piyasalarda yaşanan spekülatif dalgalanmayı fırsat bilerek kara propaganda yapanlara, kamuoyuna karamsarlık yükleyerek bir kaos ortamı üretip bu yolla ülkemizi dize getirmeye çalışanlara, birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi açıkça hedef alanlara karşı dün olduğu gibi bugün de duruşumuz nettir.

Her türlü manipülasyona, kara propaganda girişimlerine, sosyal ve ekonomik oynanan çirkin oyunlara karşı;

Son ümit olarak sarıldıkları ekonomik manipülasyonla ülkemize yön vermeye, milletimize ve milli iradeye ayar vermeye kalkışanlara karşı, büyük, güçlü Türkiye yolunda var gücümüzle çalışmaktan ve üretmekten, dik duruşumuzdan asla vazgeçmeyeceğiz.

Doğru bildiğimiz yolda, ilkelerimiz ve değerlerimizin rehberliğinde; dün olduğu gibi bugün de, yarın da Cumhurbaşkanımızın yanındayız.

"Oyuncuları biliyoruz, oyunların farkındayız"

Her zaman olduğu gibi bugün de; ülkemiz üzerinde gizli emelleri olanlara, milletimizin iradesine ipotek koymaya çalışanlara, Türkiye'nin yükselişini durdurmayı hayal edenlere boyun eğmedik, eğmeyeceğiz.

Tüm benliğimizle mücadele edeceğiz, engelleri aşacağız, tuzakları bozacağız ve hedeflerimize ulaşacağız.

İçeriden ve dışarıdan gelen tüm tehditlere rağmen dimdik duran bir Türkiye için biriz ve asla birliğimizi bozmayacağız.

Bedelini ödemediğimiz zaferimiz üstesinden gelemediğimiz zorluk olmadı. Bugün de hem bedel ödemeye hem yeni zaferler kazanmaya tüm irademizle hazırız.

Ellerini ovuşturarak Türkiye'nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini ve pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik yine sevindirmeyeceğiz.
Asla vazgeçmeyeceğiz"

VAZGEÇMEYECEĞİZ!#vazgeçmeyeceğiz #DevletiminYanindayim pic.twitter.com/rEbHjgRlex

— Milli İrade Platformu (@milliiradeplatf) November 23, 2021
Etiketler
  Kaynak: haber7.com
  DİĞER MANŞET Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI