MALTEPE ORMANLARINDA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Maltepe Belediyesi, Maltepe Kaymakamlığı ve diğer kamu kurumlarının da destekleriyle “Orman Benim Kampanyası” kapsamında öğrencilerle birlikte Başıbüyük’teki mesire yerinde temizlik çalışması gerçekleştirdi.
 Tarih: 06-05-2024 16:37:12
MALTEPE ORMANLARINDA TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Maltepe Belediyesi, Tarım Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü’nün “Orman Benim Kampanyası” kapsamında Kartal Orman İşletme Şefliği’nin “Başıbüyük Karasudere Mesire Yeri”nde temizlik çalışması gerçekleştirdi. Maltepe Kaymakamlığı ve diğer kamu kurumlarının da destekleriyle sürdürülen temizlik çalışmasında Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çöp topladı.

Orman Genel Müdürlüğü yetkilileri de etkinlikte stant açtı. “Sana gölge veren ağacı kesme”, “Ormansız bir yurt vatan değil”, “Ormanları koruyalım”, “Ormanlar milli servetimizdir”, “Orman benim, çöp atmam, yangınları önlerim” pankart ve sloganları eşliğinde düzenlenen etkinliğe Mediha Engizer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yılmaz Mızrak Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu öğrencileri de katıldı. Etkinlikte 400 kilograma yakın çöp toplandı.

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER MALTEPE Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI