KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE MECLİSİ’NDE 2023 YILI FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

TOPLANTIYA KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI KEMAL ÇEBİ DE KATILDI
 Tarih: 17-04-2024 15:49:15
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE MECLİSİ’NDE 2023 YILI FAALİYET RAPORU KABUL EDİLDİ

Küçükçekmece Belediye Meclisi’nin 2024 yılı Nisan ayı 2. birleşim toplantısında 2023 yılı faaliyet raporu oy çokluğuyla kabul edildi.

Belediye Başkanı Kemal Çebi’nin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya, Meclis Başkanvekili Gökhan Gümüşdağ başkanlığında yapıldı. Toplantıda, 2023 yılı faaliyet raporu görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.

 KÜÇÜKÇEKMECEMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

CHP ve AK Parti grup başkanvekilleri ve meclis üyelerinin faaliyet ve komisyon raporları değerlendirmelerinin ardından kürsüye gelen Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, bu haftanın Şehitler Haftası olduğunu anımsatarak, vatanı uğruna canlarını feda eden tüm şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla andığını söyledi.

Küçükçekmece Belediyesi olarak göreve geldikleri gün itibarıyla eşitlik ve adalet kavramlarını hep önemsediklerini vurgulayan Kemal Çebi, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Geçen 5 yılın üzerine yeniden Belediye Başkanı olarak seçilmek ve görevimize devam ediyor olmak Küçükçekmecemize karşı sorumluluklarımızı artırmıştır. 2019 yılında göreve geldiğimizde ‘Kentte eşitlik, kentte adalet, kente sevgi ve saygı’ mottosuyla yola çıkarak her projemizi bu değerler üzerine inşa ettik. Ulaşımdan, yeşil alanlara, eğitimden sağlık hizmetlerine kadar her alanda erişilebilirlik ve yüksek standartlarda hizmet sunma hedefi ile kentlinin bu hizmetten eşit yararlanmasını sağlamak için çalıştık ve önümüzdeki dönemde de Küçükçekmece Planlama Ofisimizle yapacağımız projelerde hizmetlerimizi her gün bir adım daha ileri taşıyacağız. Görev süremiz boyunca siz değerli meclis üyelerimizin de bu kutsal görevi yerine getirirken, göstereceği özveri ve katkıların farkındayım. Hep birlikte Küçükçekmecemizi refah içinde, daha güzel bir kent haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.”

Konuşmaların ardından 2023 yılı faaliyet raporu meclis üyeleri tarafından oylandı. Küçükçekmece Belediyesi 2023 Yılı Faaliyet Raporu 27 kabul, 14 ret oyuyla, oy çokluğuyla kabul edildi. 

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER K.ÇEKMECE Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI