KARTAL’DA KREŞ ÖĞRENCİLERİNİN 23 NİSAN SERGİSİ AÇILDI

“SANATIN ÇOCUKLARI” ADLI RESİM SERGİSİ, KARTAL BELEDİYESİ FUAYE ALANINDA SERGİLENİYOR
 Tarih: 16-04-2024 15:56:59
KARTAL’DA KREŞ ÖĞRENCİLERİNİN 23 NİSAN SERGİSİ AÇILDI

Kartal Belediyesi’nin ilçe genelinde hizmet veren 14 kreşinde eğitim gören kreş öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı konu eden ‘Sanatın Çocukları’ adlı resim sergisine imza attı. Minik öğrencilerinin yaptığı 55 eserden oluşan sergi gelenler tarafından büyük beğeni topladı.

Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda düzenlenen serginin açılışına Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Başkan Yardımcısı Dilek Kars, Kreş Müdürü Hilal Kıraç, veliler ve kreş öğrencileri katıldı.

Serginin açılışında öğrenciler, müzik ve danslar eşliğinde bir gösteri yaparken, açılış konuşması yDr. Dilek Kars, çocukların Cumhuriyet değerlerine bağlı birey olabilmeleri için kreşlerde iyi bir eğitim aldıklarını ifade etti. Belediye olarak kreşlere büyük önem verdiklerini kaydeden Dilek Kars, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Miniklerin Atatürk ve Cumhuriyet temalı resimlerinin yanı sıra başka pek çok konuyu da resmettikleri sergi bir hafta boyunca açık kalacak.ka

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KARTAL Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI