KARTAL’DA ANNELER GÜNÜ ŞENLİĞİ YAPILDI

KARTAL BELEDİYESİ'NCE DÜZENLENEN ŞENLİKTE KADINLARIN EL EMEĞİ ÜRÜNLERİ İÇİN PAZAR DA KURULDU
 Tarih: 12-05-2024 17:45:56
KARTAL’DA ANNELER GÜNÜ ŞENLİĞİ YAPILDI

Kartal Belediyesi, "Baharın Gelişi Annelerin Gülüşüyle Güzel" sloganıyla Anneler Günü'nü şenlik havasında ve tüm güne yayılan farklı ve renkli etkinliklerle kutladı. Renkli etkinliklere sahne olan Neyzen Tevfik Meydanı’nda kadınların ürettikleri el emeği göz nuru ürünler de Kadın Emeği Pazarı’nda satışa sunuldu.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen şenlikte, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de annelerin bu özel gününde yanlarında yer aldı.

Etkinlikler için Neyzen Tevfik Meydanı’na Anneler Günü kapsamında stantlar kuruldu. Çiçek taç atölyesinden, canlı heykel ve jonglör gösterilerine ve ikramlara kadar birçok etkinliğe sahne olan Kartal’da, anneler ve çocukları tüm güne yayılan programla unutulmaz bir zaman geçirdi.

Öte yandan Kartallı kadınların ürünlerinin satıldığı Kadın El Emeği Pazarı da etkinlikler kapsamında Neyzen Tevfik Meydanı’na kuruldu. Kartallı kadınların,  atkı, oyuncak, ev süsü gibi birbirinden güzel ürünlerini satışa çıkardığı pazara vatandaşlar da ilgi gösterdi ve Anneler Günü hediyelerini bu stantlardan seçti.

KARTAL BELEDİYESİ OLARAK SİZLER İÇİN ÇALIŞMAYA, ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de Anneler Günü’nü kutladığı açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

”Sevgimizi, saygımızı, minnetimizi tek bir günle sınırlamadan; ancak o bir günde de bu özel duyguları sizlere tekrar tekrar ifade edebilmenin verdiği mutlulukla Anneler Günü’nüzü kutluyorum. Tüm annelerimizin yüzünün güldüğü yarınlarda buluşmak amacıyla Kartal Belediyesi olarak bizler çalışmaya, üretmeye devam ederken, verdiğiniz büyük emekler için sizlere gönülden teşekkür ediyorum.”

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KARTAL Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI