KARTAL BELEDİYESİ, YKS'YE GİREN ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

OKUL ÖNLERİNDE HAZIR BULUNAN BELEDİYE EKİPLERİ, SINAVA GİREN ÖĞRENCİLERE VE ONLARI BEKLEYEN AİLELERİNE SU İKRAMINDA BULUNDU
 Tarih: 09-06-2024 20:34:00
KARTAL BELEDİYESİ, YKS'YE GİREN ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Kartal Belediyesi, öğrencilerin ve ailelerin sınav heyecanına bu sene de ortak oldu. Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi okul önlerinde hazır bulunan belediye ekipleri, sınava giren öğrencilere ve onları bekleyen ailelerine su ikramında bulundu.

3 milyondan fazla adayın ter dökeceği sınav için Kartal Belediyesi çalışanları, sınavın yapıldığı her iki gün de sabahın erken saatlerinden itibaren okul önlerinde hazır bulundu. Kurulan stantlarda dağıtım yapan personel, öğrenci ve velilerin sınav heyecanına ortak oldu.

Sınav için Kartal’da bulunan okullara gelenleri ilk karşılayanlar Kartal Belediyesi Komşu İletişim Merkezi’nin saha çalışanları oldu. Bu önemli sınav öncesi okul önlerinde kurulan stantlarda öğrencilere başarı dilenirken, su ikramında bulunuldu.

İyi bir üniversitede okuma umuduyla sınava giren adaylar ve velileri bu hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirip, Kartal Belediyesi’ne ve Başkan Gökhan Yüksel’e teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN YÜKSEL’DEN SINAV SÜRESİNCE SESSİZLİK ÇAĞRISI

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, bu önemli sınav öncesi sosyal medya hesaplarından bir mesaj paylaşarak önemli bir konuya dikkat çekti.

Başkan Yüksel, “YKS’ye girecek olan tüm gençlerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimiz ve aileleri su gibi temel ihtiyaçlarını okul girişlerinde bulunan stantlarımızdan temin edebilirler. Cumartesi ve Pazar günleri tüm komşularımızdan sınav saatinde okul çevrelerinde mümkün olduğunca sessiz olmalarını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KARTAL Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI