Kartal Belediyesi’nden Öğretmenler Günü’nde Anlamlı Ziyaret

Kartal Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçe genelinde okulları ziyaret ederek bu anlamlı günde öğretmenleri yalnız bırakmadı.
 Tarih: 24-11-2023 19:31:56
Kartal Belediyesi’nden Öğretmenler Günü’nde Anlamlı Ziyaret

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve birim müdürleri, eğitim hayatına emekleri ve özverileri ile iz bırakan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları Olcay Özgön, Yasin Ünder, Hüseyin Tozkoparan, Mustafa Ağdaş, Dr. Dilek Kars, Adem Uçar, Bayram Ali Baştan’ın yanı sıra Kartal Belediyesi Meclis Başkan Vekili Özlem Bulut, Meclis üyeleri Yusuf Altay, İlker Bakioğlu, Şefik Özdemir, Gülay Boyraz, Eray Nirgiz, Aysel Yücel, Önder Turmuş, Umut Daştan ve birim müdürlerden oluşan heyet, Kartal’daki okulları ziyaret ederek Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in selamlarını iletti. Okul idarecilerinin ve öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan heyetler, Kartal Belediyesi tarafından hediye edilen çay setini takdim etti.

Kartal’daki ilk, orta ve lise derecesindeki tüm okulların unutulmadığı ziyaretler sırasında okul idarecileri ile görüşen heyet üyeleri okulların, ihtiyaç ve taleplerini de ilgili birimlere iletmek üzere notlar aldı.

Öğretmenler ve idareciler, öğretmenler günü nedeniyle yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’e ve Kartal Belediyesi yönetimine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KARTAL Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    YUKARI