KARTAL BELEDİYESİ'NDEN LGS'YE GİREN ÖĞRENCİLERE DANIŞMA HİZMETİ

KARTAL MEYDANI'NDAKİ AÇILAN OFİSTE, LGS’YE GİREN ÖĞRENCİLERE EĞİTİM UZMANLARI TARAFINDAN ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLECEK
 Tarih: 02-07-2024 19:29:35
KARTAL BELEDİYESİ'NDEN LGS'YE GİREN ÖĞRENCİLERE DANIŞMA HİZMETİ

Kartal Belediyesi, ilçede ikamet eden ve Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına giren öğrencilere yönelik olarak açılan tercih ofisinde ücretsiz LGS tercih danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından açılan tercih ofisi, LGS'ye giren öğrencilere, hangi liseleri tercih edebilecekleri konusunda uzman eğitim danışmanları aracılığıyla bilgi veriyor. Bu danışmanlık hizmetleri sayesinde, okul heyecanı ve stresi yaşayan öğrenciler ve aileleri, okul hayatları hakkında uzman bir perspektifle bilgilendiriliyor. Uzman eğitim danışmanları tarafından verilen LGS danışmanlık hizmeti ile tercih sürecindeki öğrencilerin puanları, yetenekleri ve beklentileri doğrultusunda en doğru seçimi yapmaları amaçlanıyor.

Kartal Belediyesi’nin sunduğu hizmet sayesinde uzman eğitim danışmanlarının bilgi ve tecrübelerinden istifade eden öğrenciler ise kendileri için en doğru kararı vermeye çalışıyor. Kartal Meydanı'ndaki KARKAM ofisinde açılan tercih ofisinde, 1-17 Temmuz tarihleri arasında LGS’ye giren öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecek.

TERCİH DÖNEMLERİNDE ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Ücretsiz LGS Tercih Danışmanlığı ile Kartallı öğrencilerin ve ailelerin tercih döneminde yanlarında olduklarını kaydederek,“Sevgili öğrenciler, LGS tercih döneminde sizlerin en doğru tercihi yapabilmeniz için uzman eğitimcilerimizle yanınızdayız. Başarılı bir tercih dönemi için tüm öğrencilerimizi 1 Temmuz ile 17 Temmuz tarihleri arasında Kartal Meydanı’nda kuracağımız Tercih Danışmanlık Ofisimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KARTAL Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI