KARTAL BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜ’NÜ ŞENLİKLERLE KUTLUYOR

ANNELER GÜNÜ ŞENLİĞİ KAPSAMINDA ÇİÇEK TAÇ ATÖLYESİNDEN, KADIN EMEĞİ PAZARINA, MÜZİK DİNLETİLERİNDEN CANLI HEYKEL, JONGLÖR GÖSTERİLERİ VE İKRAMLARA KADAR BİRÇOK ETKİNLİKDÜZENLEYECEK
 Tarih: 10-05-2024 16:02:27
KARTAL BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜ’NÜ ŞENLİKLERLE KUTLUYOR

Kartal Belediyesi, “Baharın Gelişi Annelerin Gülüşüyle Güzel” sloganıyla Anneler Günü’nü şenlik havasında ve tüm güne yayılacak birbirinden farklı ve renkli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor.

Neyzen Tevfik Meydanı’nda yarın gerçekleştirilecek “Anneler Günü Şenliği” kapsamında çiçek taç atölyesinden, kadın emeği pazarına, müzik dinletilerinden canlı heykel, jonglör gösterileri ve ikramlara kadar birçok etkinlik yapılacak. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen şenlikte 10.00-19.00 saatleri arasında Kartallı annelerin coşkusunu ikiye katlanacak.

Kartallı kadınların, kent ekonomisine katılması, sosyal ve ekonomik hayatta desteklenmesi için hayata geçirilen, Kadın Emeği Pazarı stantları da meydanda kurularak açılışa hem renk, hem de hareket katacak. Vatandaşlar, Kartallı kadınların el emeği göz nuru üretimlerini, kurulan stantlarda ziyaret edip alışverişlerini yapabilecek.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel de Kartallı tüm anneleri ve çocukları renkli etkinliklere sahne olacak Anneler Günü Şenliği’ne davet ederek tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KARTAL Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI