KARAKAYA, KARTAL'IN MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu kahvaltıda, AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı Mimar Hüseyin KARAKAYA muhtarlarla bir araya geldi.
 Tarih: 09-02-2024 11:48:36   Güncelleme: 10-02-2024 16:55:36
KARAKAYA, KARTAL'IN MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

ToplantıAK Parti Kartal ilçe başkanı Nimet GÜNDOĞDU, Belediye Başkanadayı Mimar Hüseyin KARAKAYA, meclis üyesi Haydar GÖKSOY,  ilçe yürütme kurulu üyeleri, ilçe gençlik kolları başkanı, ilçe kadın kolları başkanı ve mahalle muhtarlarınınkatılımıyla gerçekleşti.

KARTAL’A MİMAR ELİ DEĞECEK

Açılış konuşmasını ilçe başkanı Nimet GÜNDOĞDU gerçekleştirdi. GÜNDOĞDU, muhtarlarımız mahallerde devletin en küçük birimi olarak görev yapan, vatandaşın her işine koşturan kişilerdir. Başkan adayımız ile birlikte Kartal da 15 yıllık CHP belediyeciliğine son vereceğiz ve Kartal'a mimar eli değecek.” dedi.

KARTALIMIZA ARTI DEĞER KATACAK

Daha sonra söz alan Meclis üyesi Haydar GÖKSOY, “Kartalımızın adayı Mimar Hüseyin KARAKAYA’nınşeçilmesi Kartalımızaartı değer katacak.” diyerekdesteklerinin tam olduğu vurgusunu yaptı.

KARTAL CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Belediye başkan adayı Mimar Hüseyin KARAKAYA ise,“Kartal'ın eski bir ilçe olmasına rağmen kendisinden ayrılan 5 ilçeden geri kalmıştır.Yemek için, alışveriş için başka ilçelere giden Kartallılar, biz ilçemizi yaşayan bir kent haline getirdiğimizde başka ilçelerden Kartal'a geleceklerdir. Hem sahilimizle hem Aydos’umuzla burası cazibe merkezi olacak.Mahallerimiz de gençler için gençlik kültür merkezleri ve kütüphaneler yapacağız. Kartalımızın marka değeri olan Kartalsporumuzu yeni bir stad yaparak tekrar ayağa kaldıracağız.” dedi.

MUHTARLARIMIZ EN YAKIN MESAİ ARKADAŞLARIMIZ OLACAK

20 mahalle muhtarınınsorunlarını ve mahallelerdeki problemleri dikkatle dinleyen KARAKAYA, “Muhtarlarımız demokrasi zincirinin en temel halkası ve yerel yönetimlerin halkımıza hizmetteki ilk yüzüdür. Kartal'da görev sürem boyunca en yakın mesai arkadaşlarım olacak muhtarlarımız ile bir araya geldik. Samimi yaklaşımları ve sıcak muhabbetleri için tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.”  diyerek sözlerini tamamladı

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KARTAL Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • Tüm Anketler
    İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
    YUKARI