BAŞKAN YILDIRIM: DAHA İYİ HİZMET İÇİN BURADAYIZ

BAŞKAN 5 ÇAYINI ATAKENT MAHALLE SAKİNLERİYLE İÇTİ
 Tarih: 10-11-2021 09:54:29
BAŞKAN YILDIRIM: DAHA İYİ HİZMET İÇİN BURADAYIZ

Her hafta Ümraniye'nin farklı bir mahallesinde yapılan "Başkanla 5 Çayı" buluşmaları sürüyor. Başkan İsmet Yıldırım, bu kapsamda Atakent mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, soruları yanıtladı.

"Başkanla 5 Çayı" programları devam ediyor. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Başkan İsmet Yıldırım, bu kez de Atakent Mahallesi'ndeki Misak-ı Milli Parkı'ndaydı. Başkan Yıldırım, vatandaşların;  imar, park aydınlatması, çöp toplama, sokak hayvanları, dilenci, okul ve istihdam gibi konulardaki talep ve önerilerini not alarak, ilgili birimlere yönlendirdi. Belediye yöneticileri de Başkan Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda vatandaşlarla görüşerek hızlı bir şekilde talep ve önerilerle alakalı gerekli çalışmaları başlattı.

SİZLERİ DİNLİYORUZ

Ümraniye ve Atakent Mahallesi’nde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan İsmet Yıldırım, mahalle sakinleriyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Değerli Atakentliler, bizleri mahallenizde misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu buluşmalar vesilesiyle tüm komşularımızla bir araya gelerek, çalışmalarımız hakkında bilgi verip, sizleri dinliyoruz” dedi.

BAŞKAN YILDIIRIMA RESİM HEDİYE ETTİLER

Çay ve simit eşliğinde yapılan “Başkanla 5 Çayı” buluşmasında çocuklar da unutulmadı. Parka kurulan stantlarda çocuklara ikramlar yapılarak, daha keyifli vakit geçirmeleri için etkinlikler düzenlendi. Programda mahallenin minik sakinlerinden olan Zümra ve Kuzey Aras, Başkan İsmet Yıldırım'a kendi yaptıkları resmi hediye etti.

  DİĞER ÜMRANİYE Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI