BAŞKAN KAYA: CUMHUR İTTİFAKININ BAŞARISI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya, ilçe binasında düzenlenen programla meclis üyelerini tanıttı.
 Tarih: 20-02-2024 23:06:36
BAŞKAN KAYA: CUMHUR İTTİFAKININ BAŞARISI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Kaya, yaptığı konuşmada, Cumhur ittifakı belediye başkan adayı Ahmet Cin ve belediye meclis üyesi listesinin ilçe seçim kuruluna teslim edildiğini belirterek; “Cumhur ittifakı listesinde olan meclis üyelerimizi sizlere tanıtmak ve sizlerle hasbihal etmek için burada bir araya geldik.

ÜLKÜCÜ HAREKET İÇİN MAKAMLARIN ÖNEMİ YOK

Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Birçok arkadaşımız belediye meclis üyeliğine aday adaylık müracaatında bulundu. Listeye giren ve girmeyen arkadaşlarımız da kıymetli. Hepsi bizim başımızın tacı. Milliyetçi ülkücü hareket için makamların mevkilerin hiçbir önemi yok. Bugün bu makamlardayız yarın bu teşkilatın bir neferiyiz. Bazı arkadaşlarımız üzülebilir kırılabilir. Dediğim gibi hepsinin başımızın ürerinde yeri var. Hepsinin gönlümüzde ki yeri aynı. Herkesten bu akşam itibarı ile listeye girmişçesine listemizde ki arkadaşlarımız için cumhur ittifakının başarısı için mücadele edeceklerinden hiçbir şüphemiz yok.” dedi.

İlçe Başkanı Kerim Kaya konuşmasının ardından meclis üyesi seçilen, 1’inci sırada Hakan Çeçen, 2’inci sırada Ersin Çakır, 3’üncü sırada Selim Halıcı ve 4’üncü sırada bulunan Kemal Tiroğlu’nu sahneye davet etti. Meclis üyeleri alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak kendilerini tanıttı.

  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER PENDİK Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI