ilansitesi.net

BAŞKAN AHMET CİN GENÇLİK KAMPINDA LİSE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

Gençlik Kampında lise öğrencileriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Gençlerimiz için çalışmaya devam ediyoruz, onlardan gelen talepleri dinliyoruz.” diyerek gençlere ve spora desteklerinin devam edeceğini ifade etti.
 Tarih: 05-12-2021 15:42:50
BAŞKAN AHMET CİN GENÇLİK KAMPINDA LİSE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEMA EDİYORUZ

Pendik Belediyesi lise öğrencilerini Pendik Gençlik Kampında doğayla buluşturmaya devam ediyor. Kamp alanında gençlerle buluşan Başkan Ahmet Cin, öğrencilerle sohbet ederek isteklerini dinledi. Kütüphanelerin çalışma saatleri, spor kompleksleri ve üniversite öğrencilerine yapılan destek hakkında öğrencilere bilgi veren Başkan Ahmet Cin: “Gençlerimiz için çalışmaya devam ediyoruz.  Sizlerden talep oldu,Kemal Tahir Kütüphanemizin mesai saatini 24 saate çevirdik.Siz gençler için sosyal faaliyetlerimiz de oluyor.Spor komplekslerimiz konusunda ciddi yatırımlarımız var.Bu yıl ilk defa üniversiteyi yeni kazanan tüm öğrencilere 750 Tl destek yardımımız oldu.Seneye de bu desteğimize inşallah arttırarak devam edeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

BAŞKAN CİN VE ÖĞRENCİLER ARASINDA KIYASIYA REKABET

Başkan Ahmet Cin, öğrencilerle sahaya inerek basketbol oynadı, çocuklarla vakit geçirdi. Alanda aynı zamanda doğa yürüyüşü, ok atma, sportif etkinlik ve geleneksel oyunların yanı sıra kamp ateşi eşliğinde şarkılar da söylendi. 27 okulun katıldığı etkinlikler sene sonuna kadar devam edecek.

  DİĞER PENDİK Haberleri
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI