ATAŞEHİR’İN YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ

Ataşehir Belediyesi, ilçenin katılımcı bir bütçe ile yönetilmesi ve 5 yıl boyunca hayata geçirilecek projelerle ilgili vatandaşların görüşlerinin alınabilmesi için www.atasehirsenin.com internet sayfasını hayata geçirdi.
 Tarih: 29-05-2024 20:14:24
ATAŞEHİR’İN YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ

Ataşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hizmete sokulan www.atasehirsenin.com internet sayfası üzerinden anketlere katılan Ataşehirliler, ilçenin geleceğiyle ilgili kararlara ortak olacaklar.

On farklı başlıkta toplam 65 sorudan oluşan ankete katılan ilçe sakinleri, Ataşehir’deki; yeşil alanlar, temizlik, çevre koruma, kültürel politikalar, sportif faaliyetler, sosyal destekler, sağlık hizmetleri, güvenli yaşamın geliştirilmesi, hayvanlara yönelik çalışmalar ve altyapı hizmetlerikonularında görüşlerini bildirecekler. 

Konu hakkında açıklama yapan Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, “Değerli Ataşehirli komşularım, Ataşehir'i sizlerle birlikte yöneteceğimize söz vermiştik. Bunun ilk adımı olarak 2025-2029 yıllarında ilçemizde yapılacaklara birlikte karar verelim istiyoruz. Anketlere katılarak ilçemizin yönetiminde söz sahibi olun, kentimizin geleceğine birlikte karar verelim” dedi. 

www.atasehirsenin.com internet sayfasını ziyaret eden Ataşehirliler, ayrıca geçmiş yılların; stratejik planlarına, performans programlarına, faaliyet raporlarına, kurumsal mali durum ve beklentiler raporlarına da ulaşabilecekler.

 

 

 

                                                                                                                             

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER ATAŞEHİR Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI