https://analytics.google.com/analytics/web/#/report-home/a118288991w175213618p174285370

One Love Festival, 20 Temmuz’da iki farklı mekanda gerçekleşecek

Dünya ünlü birçok sanatçıyı müzikseverlerle buluşturan One Love Festival, 20 Temmuz’da Parkorman ve Volkswagen Arena olmak üzere 2 farklı mekanda gerçekleştirilecek.
 Tarih: 14-05-2019 17:00:00
One Love Festival, 20 Temmuz’da iki farklı mekanda gerçekleşecek
Dünya ünlü birçok sanatçıyı müzikseverlerle buluşturan One Love Festival, 20 Temmuz’da Parkorman ve Volkswagen Arena olmak üzere 2 farklı mekanda gerçekleştirilecek.

İlki 2001 yılında düzenlenen ve bu yıl 15’incisi gerçekleştirilecek One Love Festival, Paris merkezli dans müziği grubu The Blaze, İngiltere çıkışlı electro-pop üçlüsü Years & Years, Soul ve blues sanatçısı Michael Kiwanuka’nın da aralarında olduğu birçok sanatçıyı ağırlayacak. 20 Temmuz’da başlayarak 21 Temmuz sabahına kadar devam edecek festival, Parkorman ve Volkswagen Arena olmak üzere 2 farklı mekanda, toplam 5 sahnede gerçekleştirilecek. Parkorman, Birlikte Güzel Sahnesi’nde Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin dans müziği projesi The Blaze, İngiltere çıkışlı electro-pop üçlüsü Years & Years, Londra çıkışlı Mercury Prize adayı, soul ve blues şarkı yazarı Michael Kiwanuka, Amsterdam çıkışlı afrobeat grubu Jungle by Night ve Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Kamufle, canlı orkestrası ve konuklarının eşlik edeceği “Kamufle & Brothers” projesi ile yer alacak. Festivalin diğer sahnesi “Kendine Has Sahnesi”nde, ilk kez birlikte performans sergileyecek Türkçe hip-hop, trap ve urban müziğin önemli ismi Ezhel ve son albümleri Fırtınayt ile elektronik müziğe adım atan Büyük Ev Ablukada, indie pop ve elektro-pop tarzındaki albümleriyle tanınan Danimarkalı müzisyen, besteci, söz yazarı ve dansçı Oh Land, albümleriyle uluslararası başarı kazanan şarkıcı, söz yazarı, yapımcı ve işitsel-görsel kavramcı Gaye Su Akyol; İstanbul’un alternatif müzik sahnesinde yeni albümüyle yükselişte olan Gözyaşı Çetesi; İngiltere müzik sahnesinde dikkatleri hızla üstüne çeken müzisyen ve şarkı yazarı Skinny Pelembe ve yaptıkları müziği “ruh pop” olarak tanımlayan İstanbullu alternatif müzik grubu Ati ve Aşk Üçgeni yer alacak. Parkorman’da programlaması Red Bull tarafından yapılan sahnede ise, Kerem Akdağ ve Ece Özel gibi uluslararası başarı sağlamış Türk DJ ve prodüktörlerin yanı sıra, Amsterdam müzik sahnesinin son yıllarda en çok dikkat çeken yeteneklerinden biri olan DJ ve prodüktör Max Abysmal, Hollanda’nın ünlü ve çok sevilen dans festivali Dekmantel’in kurucusu olan DJ ikilisi Dekmantel Soundsystem, dans ve elektronik müzik dendiğinde uluslararası festivallerin aranan isimleri arasında yer alan Palms Trax müzikseverlerle buluşacak. Parkorman’da yer alacak olan Audioban Music Embassy Sahnesi’nde, Ikaru, Hedonutopia, Mind Shifter, In Hoodies ve Al’York sahne alacak. One Love Festival 15’in gece programında Volkswagen Arena’da yer alan King Sahnesi’nde, The Black Madonna, Black Merlin ve DJ Ferhat Albayrak performans sergileyecek.

  Kaynak: DHA
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER KÜLTÜR-SANAT Haberleri
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Sivasspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
2 Yeni Malatyaspor 1 1 0 0 3 0 3 +3
3 Yukatel Denizlispor 1 1 0 0 2 0 3 +2
4 Alanyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
5 Antalyaspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
6 Çaykur Rizespor 1 1 0 0 1 0 3 +1
7 Kasımpaşa 1 0 0 1 1 1 1 0
8 Trabzonspor 1 0 0 1 1 1 1 0
9 Konyaspor 1 0 0 1 0 0 1 0
10 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 0 0 1 0
11 Fenerbahçe 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Gazişehir Gaziantep 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Gençlerbirliği 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Göztepe 1 0 1 0 0 1 0 -1
15 Kayserispor 1 0 1 0 0 1 0 -1
16 Galatasaray 1 0 1 0 0 2 0 -2
17 Beşiktaş 1 0 1 0 0 3 0 -3
18 Medipol Başakşehir 1 0 1 0 0 3 0 -3
Takım O G M B A Y P AV
1 Fatih Karagümrük 1 1 0 0 3 1 3 +2
2 Ümraniyespor 1 1 0 0 3 1 3 +2
3 Adana Demirspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
4 Menemenspor 1 1 0 0 2 0 3 +2
5 Osmanlıspor FK 1 1 0 0 2 1 3 +1
6 Akhisarspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
7 Hatayspor 1 1 0 0 1 0 3 +1
8 BB Erzurumspor 1 0 0 1 2 2 1 0
9 İstanbulspor 1 0 0 1 2 2 1 0
10 Keçiörengücü 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Boluspor 1 0 1 0 1 2 0 -1
12 Adanaspor 1 0 1 0 0 1 0 -1
13 Altınordu 1 0 1 0 0 1 0 -1
14 Altay 1 0 1 0 1 3 0 -2
15 Bursaspor 1 0 1 0 1 3 0 -2
16 Balıkesirspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
17 Giresunspor 1 0 1 0 0 2 0 -2
18 Eskişehirspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Afjet Afyonspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amed Sportif 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bak Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gümüşhanespor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hacettepe Spor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hekimoğlu Trabzon 0 0 0 0 0 0 0 0
7 İnegölspor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kırklarelispor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Manisa BBSK 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pendikspor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Samsunspor 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sancaktepe Bld 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Sarıyer 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Tarsus İdman Yurdu 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yeni Çorumspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Zonguldak Kömürspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 1922 Konyaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Şanlıurfaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Takım O G M B A Y P AV
1 Artvin Hopaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Buca FK 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Çankaya FK 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Çatalcaspor 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Düzcespor 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzin Spor Kulübü 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karaköprü Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kızılcabölükspor 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Serik Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Silivrispor 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sultanbeyli Bld. 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Şile Yıldızspor 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tokatspor 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Yeni Orduspor 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yomraspor 0 0 0 0 0 0 0 0
16 24 Erzincanspor 0 0 0 0 0 0 0 0
17 68 Aksaray Belediyespor 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Manisaspor 0 0 0 0 0 0 6 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Beşiktaş vs Göztepe
 24/08/2019 MKE Ankaragücü vs Kayserispor
 24/08/2019 Alanyaspor vs Kasımpaşa
 24/08/2019 Medipol Başakşehir vs Fenerbahçe
 25/08/2019 Çaykur Rizespor vs Sivasspor
 25/08/2019 Trabzonspor vs Yeni Malatyaspor
 25/08/2019 Antalyaspor vs Yukatel Denizlispor
 25/08/2019 Galatasaray vs Konyaspor
 26/08/2019 Gazişehir Gaziantep vs Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 23/08/2019 Boluspor vs Adana Demirspor
 24/08/2019 Keçiörengücü vs Osmanlıspor FK
 24/08/2019 Altınordu vs Fatih Karagümrük
 24/08/2019 Balıkesirspor vs BB Erzurumspor
 25/08/2019 Ümraniyespor vs Giresunspor
 25/08/2019 Menemenspor vs Hatayspor
 25/08/2019 Adanaspor vs Eskişehirspor
 25/08/2019 Bursaspor vs Akhisarspor
 26/08/2019 İstanbulspor vs Altay
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Etimesgut Belediyespor vs Niğde Anadolu FK
 01/09/2019 Bayburt İÖİ vs Elazığspor
 01/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 01/09/2019 Van BBSK vs Bandırmaspor
 01/09/2019 Ankara Demirspor vs Bodrumspor
 01/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Tuzlaspor
 01/09/2019 Eyüpspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/09/2019 Utaş Uşakspor vs Kahramanmaraşspor
 01/09/2019 Sakaryaspor vs Ergene Velimeşe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 31/08/2019 Silivrispor vs Erzin Spor
 31/08/2019 Sultanbeyli Bld. vs Manisaspor
 01/09/2019 Artvin Hopaspor vs Yomraspor
 01/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs Şile Yıldızspor
 01/09/2019 Yeni Orduspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 01/09/2019 Düzcespor vs Kızılcabölükspor
 01/09/2019 Serik Belediyespor vs 24 Erzincanspor
 01/09/2019 Tokatspor vs Çatalcaspor
 01/09/2019 Buca FK vs Çankaya FK
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
ŞANS OYUNLARI
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI